سانتی متر سند اعلام استان-شبکه مستند برای مبارزه با کروناویروس

وزیر Sindh مراد علی شاه. — Geo News/فایل

کراچی: Sindh وزیر مراد علی اعلام کرده است یک استان-شبکه مستند پس از نیمه شب امشب (یکشنبه).

“پس از 12am امشب [یکشنبه شب] سند را تحت مستند,” او گفت:. “مردم را نمی شود مجاز به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را بی ارزش.”

رئیس جمهوری گفت که اگر شهروندان نیاز به رفتن به بیمارستان تنها سه نفر را مجاز به سفر در یک ماشین.

در اوایل بیانیه صادر شده پس از جلسه وزیر گفته بود که دولت با در نظر گرفتن این تصمیم مهم به نفع مردم و امیدوار است که آن را حمایت از دولت است.

از مقامات استانی نیز به دنبال کمک از ارتش برای اطمینان از انطباق از سفارشات خود را پس از وزیر درخواست تجدید نظر در روز جمعه به توده های مردم به ماندن در خانه نادیده گرفته شد.

سند است و تلاش برای مهار coronavirus آن را به عنوان گزارش بیشترین تعداد coronavirus موارد تا آنجا که استان نگران هستند با مجموع شمارش افزایش به 292.

“ما در مورد به عمده و تصمیم گیری های دشوار برای ایمنی مردم” مراد گفته بود و اضافه کرد که دولت نگران رفاه توده ها.

“وجود دارد هیچ گزینه ای جز تحمیل مستند در استان و من اعلام خواهد کرد این بعد امروز” مراد گفته بود و خواست توده های مردم به ماندن در خانه. هیچ کس اجازه خواهد داشت به جاده بدون هیچ دلیل قوی.

“نظارت تیم است که constuituted به رهبری یک کلاس-20 افسر گفت: وزیر. بخش های دیگر می توانید با تماس با مقامات در صورت هر گونه مشکل در ارائه خدمات.”

رئیس جمهوری گفت: فقط 2500 نفر آزمایش شده است و تا کنون در این استان است. “ما در حال افزایش ظرفیت و ساخت آن را در دسترس در همه بخشی ستاد در استان است.”

دولت با آگاهی از عواقب این اقدامات سخت و در نظر گرفتن گام های لازم در این زمینه است. اتاق کنترل خواهد بود تاسیس شده در دفاتر DG رنجرز سند و IG پلیس.

سانتی متر شاه همچنین به مقامات مربوطه برای اطمینان از تامین بدون وقفه آب و برق, تلویزیون, کابل, خدمات تلفن همراه, تلفن و برق است.

بانک باقی خواهد ماند باز و ATM خدمات را نمی توان تعطیل کرد.

ارتش به دنبال کمک

دولت سند درخواست دولت فدرال برای استقرار پرسنل نظامی در این استان است.

“در پی حاکم شدن وضعیت افزایش تعداد Covid-19 نفر در استان, این استان از سند نیاز به خدمات نیروهای مسلح در کمک قدرت مدنی در ماده 245 قانون اساسی به عنوان خوانده شده با بخش 131 (a) از قانون دادرسی کیفری. جزئیات مورد نیاز خواهد بود ابلاغ در موعد پس از ارزیابی در هماهنگی با محله های نگران” این نامه به عنوان خوانده شده.

“بنابراین درخواست به مهربانی توافق به تایید استقرار نیروهای مسلح در کمک به عمران و برق در استان سند.”

امداد در قبوض آب و برق

در ضمن سانتی متر مراد علی شاه با صدور دستورات جدیدی برای شرکت های ابزار به منظور ارائه کمک به توده ها.

QESCO, SEPCO و K-الکتریکی خواسته شده است به جمع آوری این ماه لایحه از کسانی که مصرف کنندگان که صورتحساب ماهانه کمتر از 5000 و شارژ مبلغ اقساط در بعد از 10 ماه.

همان آموزش است برای Sui Southern Gas شرکت به عنوان به خوبی. مصرف کنندگان که صورتحساب ماهانه است تا 2000 باید اجازه پرداخت مبلغ در اقساط 10.

وزیر همچنین گفت که برق و گاز و اتصالات نمی خواهد قطع شود در دو ماه آینده.

صاحبان خانه ها و مغازه ها نیز خواست برای نشان دادن انعطاف پذیری در اجاره مجموعه است.

مراد علی شاه گفت: او را به درخواست دولت فدرال برای اطمینان از تامین مداوم از گاز و سوخت به قدرت تولید و توزیع گاز شرکت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>