سند وزیر سید مراد علی شاه. حسن نیت ارائه میدهد عکس: رادیو پاکستان حساب توییتر

کراچی: Sindh وزیر سید مراد علی شاه ساخته شده تغییرات مهم به کابینه استانی با تخصیص و دوباره تخصیص اوراق بهادار در میان وزرا در روز دوشنبه.

اطلاع رسانی از دبیر کل اعلام کرد این تغییرات است. سعید غنی شده اضافی مجموعه ای از منابع انسانی آموزش و پرورش و سواد آموزی اداره. او در حال حاضر دارای نیروی کار بخش همراه با وزارت آموزش و پرورش. اطلاعات نمونه کارها گرفته شده و دور از او.

سید ناصر حسین شاه که قبلا برگزار می شود مجموعه ای از دولت های محلی مسکن, برنامه ریزی شهری, جنگل و مذهبی امور گمارده شده از سوی وزارت اطلاعات.


جام جم Ikramullah Dharejo داده شده است اتهام سوالات و مبارزه با فساد استقرار گروه که قبلا برگزار شده توسط سهیل انور Siyal. او دارای صنایع و تجارت و همکاری های نمونه کارها و همچنین.

این دومین بار است که دولت استانی بوده خورند. در ماه اوت سال 2019 کمتر از یک سال پس از آن انتخاب شد به قدرت دوباره دولت سند بود حوصلگی در جهت حزب مردم پاکستان (PPP) رئیس بلاول بوتو زرداری.

دولت های محلی و بخش گرفته شده از سعید غنی و تحویل آن به سید ناصر حسین شاه. این انجام شد در نور از انتقاد در غنی عملکرد به عنوان وزیر دولت محلی به خصوص از مخالفان پس از گذراندن مدتی از بارش باران های موسمی در کراچی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im