سانتی متر Buzdar طول می کشد ‘تصمیم گیری های مهم’ به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور

لاهور: وزیر پنجاب عثمان Buzdar روز دوشنبه اعلام کرد اقدامات سخت به نبرد coronavirus که شامل ممنوعیت ترک سوار, سواری, یک روز پس از سند دولت تحمیل استان-شبکه مستند.

رئیس جمهوری اعلام کرد که دولت استانی تا به حال تصمیم به انجام اقدامات خاصی است که اطمینان اجتماعی فاصله و خود قرنطینه برای جلوگیری از بروز موارد جدید.

“دولت پنجاب تصمیم گرفته است برای اعمال ممنوعیت بر ترک سوار ، خانواده ها خواهد بود معاف از این,” او گفت:. وزیر گفت که کارخانه های تولید محصولات لازم نمی خواهد موضوع را به این مستند را در شرایط.

وزیر گفت که فروشگاه های مواد غذایی, میوه, بازار, نانوایی ها و مغازه های گوشت نمی خواهد موضوع را به این مستند را در شرایط. او توضیح داد که این استان نه تحت یک مستند نه یک حکومت نظامی.

“من می خواهم به آن را برای شما روشن است که این است و نه حکومت نظامی و نه یک مستند وضعیت,” او گفت:. “ما در حال آوردن کمی تغییر [در این شرایط],” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری اعلام کرد که همه غیر ضروری و مغازه های خدمات بسته خواهد شد به عنوان دولت پنجاب طول می کشد اقدامات احتیاطی برای اطمینان از این ویروس گسترش نمی یابند.

حمل و نقل عمومی در سراسر استان به حالت تعلیق باقی خواهد ماند و تنها یک مقدار محدود از مردم را مجاز به سفر در اتومبیل. دولت تضمین خواهد کرد و بدون وقفه در زنجیره تامین مواد غذایی و دارویی میباشد.

تعداد coronavirus بیماران در پنجاب رز به 246, به گفته یک نماینده دولت.

“وجود دارد 246 نفر در پنجاب که شامل 177 نفر در DG خان و 52 نفر در لاهور. ما در حال تلاش ما بهترین های ما برای جلوگیری از گسترش ویروس. لطفا ماندن در خانه و اطمینان از ایمنی از عزیزان ما ایم” CM Buzdar سخنگوی Musarrat چیمه.

پاکستان گزارش ششم مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

پاکستان روز دوشنبه گزارش ششمین مرگ از coronavirus به عنوان مجموع شمارش از افراد آلوده رز به 803 در سراسر کشور است.

بلوچستان گزارش مرگ برای اولین بار از استان است. بلوچستان, دولت, سخنگوی Liaquat Shahwani تایید این استان اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز یکشنبه در یک صدای جیر جیر.

مرحوم 65 سال تحت درمان در فاطمه جناح قفسه سینه در بیمارستان با توجه به Shahwani.

زودتر از گلگت بلتستان گزارش شد که این کشور پنجم مرگ است.

دکتر که به نمایش در آمد مشکوک زائران از بازگشت به پاکستان از ایران آزمایش مثبت در جمعه دکتر شاه علی, عضو ارشد وزارت بهداشت و کانونی فرد GB دولت برای coronavirus گفت: اخبار.

با توجه به زمان که به ملاقات پزشک در پنج شنبه شب دکتر نگاه خوب و شکایت نیست از هر چیزی. زمانی که همسر او سعی کرد او را از خواب بیدار روز بعد او را پاسخ نمی دهند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de