“نزدیک ترین من دیده ام به کشور ما تبدیل شدن به یک یاغی دولت’: پلیس سیاتل اتحادیه رئیس جمهور ریپ شهردار در دفاع از CHAZ

پلیس سیاتل افسران صنفی جمهور مایکل سلن پاره پاره سیاتل سیاستمداران اجازه فعالان که خود یک منطقه خودمختار در این شهر به “بالاتر از قانون است.”

ظاهر می شود در روز پنج شنبه شب “Tucker Carlson امشب” به بحث در مورد سنگر شش بلوک منطقه تعیین شده توسط معترضان به کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ), سلن متهم مسئولان شهرستان از “فاقد اراده سیاسی برای اجرای حکومت قانون است.”

“این نزدیک ترین من دیده ام به کشور ما تبدیل شدن به یک یاغی دولت گفت:” رادیو فردا میزبان Tucker Carlson.

تماشا کنید:

سلن تعجب که آیا تسلیم شدن یک پلیس تسهیلات در نهایت به معنی دیگران از جمله حوزه “که در خانه های 911 تماس با مرکز” که توقف تمام خدمات پلیس در این شهرستان است.

“تا جایی که معقول در اینجا؟” “است که در آن ایمنی معقول جامعه از شهر سیاتل ؟ به نظر من که کاملا وحشتناک و من خجالت می کشم که یک سیاتل ساکن حتی در این مورد صحبت کنید.”

در واکنش به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, جنبش اتحادیه پلیس رئیس اشاره کرد که موفقیت در این زمینه به معنی عدم وجود مقدار مورد نیاز آموزش که در نهایت به معنای کاهش “کیفیت” “خدمات پلیس.”

پس از کارلسون همچنین کلیپ سیاتل شهردار جنی Durkan توصیف معترضان به درگیر شدن در “میهن پرستی” و نه “تروریسم” سلن گفت: افسر روحیه “پایین ترین من تا کنون دیده اند در زندگی حرفه ای من.” (مربوط به: ‘شما نمی توانید به یک فرهنگ جنگ اگر یک طرف حاضر به نوبه خود’: علامت Steyn انفجار محافظه کاران دادن به انصراف از فرهنگ)

“و تسلیم شدن یک پلیس مرکز که مانع توانایی ما برای ارائه امنیت عمومی” او به این نتیجه رسیدند. “در جایی که مناسب جامعه? آنها نیاز به شنیده می شود. پشتیبانی مناسب فعالیت نیست بی دلیل فعالیت. این بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im