نزدیک به 900,000 pangolins قاچاق در جنوب شرق آسیا: watchdog

عکس: فایل

KAULA کوالالامپور: حیات وحش, دیده بان گزارش روز پنج شنبه که نزدیک به 900,000 pangolins قاچاق شده اند در سراسر آسیای جنوب شرقی در دو دهه گذشته با تاکید بر چالش در مقابله با تجارت غیر قانونی.

به شدت قاچاق پستاندار موجودات را هدف قرار داده و برای قطعات بدن خود را که بسیار با ارزش در طب سنتی در کشورهایی از جمله چین و ویتنام و گوشت آنها دیده می شود به عنوان یک ظرافت.

همچنین شناخته شده به عنوان پوسته پوسته anteater خجالتی, در درجه اول شبانه حیوانات شده اند به شدت آب برای سال زیستی در جنوب شرقی آسیا است و به طور فزاینده ای هدفمند در آفریقا است.

در گزارش جدید دیده بان ترافیک در مورد برآورد 895,000 pangolins شده بود قاچاق بين 2000 تا 2019 در جنوب شرقی آسیا.

همچنین اشاره کرد که بیش از 96,000 کیلوگرم (210,000 پوند) از موجودات مقیاس کشف و ضبط شد, مالزی, سنگاپور و ویتنام بین 2017 و 2019 به تنهایی.

“نه یک روز می رود بدون حیات وحش تشنج در جنوب شرقی آسیا و همه بیش از حد اغلب در حجم که فک انداختن” گفت: Kanitha Krishnasamy مدیر برای ترافیک در منطقه است.

– شایع تجارت –

در سال 2016 pangolin داده شد که بالاترین سطح از حفاظت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه های در معرض خطر (CITES) به معنی تمام تجارت در موجودات ممنوع است. قبل از آن تجارت اجازه داده شد تحت شرایط سخت.

اما حفاظت گروه می گویند غیرقانونی کسب و کار است که هنوز هم شایع و ترافیک به نام برای قوی تر قوانین و مجازات و برای مقامات به تعطیل بازار و سیستم عامل آنلاین فروش حفاظت شده حیات وحش است.

محققان با بررسی منشاء مرگبار شیوع کروناویروس در چین باید گفت که این حیوانات در معرض خطر ممکن است لینک که تسهیل گسترش این بیماری به انسان است.

دانشمندان از مدت ها مشکوک است که این ویروس که به کشته شدن بیش از 2100 نفر و آلوده 74,000 تصویب شد از یک حیوان به انسان در یک بازار در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

ترافیک نیز گفت: در مورد 225,000 کیلوگرم عاج فیل آفریقایی, 100,000 خوک بینی لاک پشت ها و 45,000 پرندگان کشف و ضبط شد در آسیای جنوب شرقی در سال های اخیر است.

pl/sr/axn


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر