‘روشن ما وارد رکود اقتصادی’: رئیس صندوق بین المللی پول در coronavirus همه گیر

رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva. عکس: فایل

Coronavirus همه گیر هدایت می شود که اقتصاد جهانی را به رکود که نیاز گسترده کمک های مالی برای کمک به کشورهای در حال توسعه صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva روز جمعه گفت.

“روشن است که ما وارد یک رکود اقتصادی” خواهد شد که بدتر از در سال 2009 پس از بحران مالی جهانی او گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

با اقتصادی در سراسر جهان “توقف ناگهانی” Georgieva گفت: صندوق برآورد “به صورت کلی نیازهای مالی از بازارهای در حال ظهور است از 2.5 تریلیون دلار.”

اما او هشدار داد که برآورد “است که در پایان پایین تر.”

دولت ها در بازارهای در حال ظهور که دچار خروج سرمایه بیش از $83 میلیارد دلار در هفته های اخیر می تواند پوشش بسیار که “واضح است که منابع داخلی کافی” و بسیاری از در حال حاضر بدهی بالا ،

بیش از 80 کشور عمدتا کم درآمد و در حال حاضر درخواست کمک از صندوق بین المللی پول, او گفت:.

“ما نمی دانیم که خود ذخایر و منابع داخلی را نمی خواهد کافی” Georgieva گفت:, و اضافه کرد که این صندوق با هدف به گوشت گاو تا پاسخ آن “به انجام بیشتر آن را انجام دهد بهتر است آن را انجام دهید سریع تر از همیشه قبل از.”

او همچنین با استقبال از 2.2 تریلیون دلار بسته اقتصادی مورد تایید سنای آمریکا گفت: “کاملا لازم است برای کوسن بزرگترین اقتصاد جهان در برابر ناگهانی رها کردن فعالیت های اقتصادی.”

ما بسته نیز مهم است زیرا آن شتاب واشنگتن $78 میلیارد سهم به صندوق بین المللی پول اعطای وام ظرفیت. این صندوق عضویت در ژانویه تصویب طرح دو یکی از آن بودجه سبد — ترتیبات جدید به قرض گرفتن — به حدود 500 میلیارد دلار است.

“ما تصمیم به سرعت تصویب آن قابل توجه کمک های جدید به صندوق بین المللی پول یک پیام قوی به جامعه بین المللی کمک می کند و تحکیم صندوق بین المللی پول (به طور کلی) ایالات متحده$1 تریلیون وام ظرفیت” Georgieva در بیانیه ای گفت: پس از مجلس نمایندگان تصویب عظیم نجات بسته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اندازه گیری به قانون شب جمعه است.

آن را فراهم می کند مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها بزرگ گسترش مزایای بیکاری و کمک های مالی و وام به کسب و کار برای کمک به آنها آب و اقتصادی shutdown.

رئیس صندوق بین المللی پول صحبت می کرد به خبرنگاران پس از یک نشست مجازی با واشنگتن بر اساس وام کمیته راهبری که او نیز درخواست افزایش در صندوق سریع-استقرار اورژانس امکانات از سطح فعلی خود را در حدود 50 میلیارد دلار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im