‘تمیزترین پاسخ’ به صورت کالج فصل فوتبال برای آماده شدن برای یک ژانویه شروع می گوید: Yahoo Sports’ پیت Thamel

حداقل یک کالج متخصص فوتبال فکر می کند با شروع بازی ها در ماه ژانویه است که ساده ترین راه حل در جدول در میان بحران جاری.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که هنگامی که بازی را دریافت کنید در جریان است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. برخی فکر می کنم این فصل در زمان شروع خواهد شد و دیگران آن را باور نمی ممکن است اتفاق می افتد در همه. این احتمال وجود دارد می تواند نوعی از وسط زمین یافت می شود و یاهو ورزشی’ پیت Thamel فکر می کند در ژانویه ساده ترین ماه برای دریافت جریان است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

Thamel نوشته زیر را درباره وضعیت:

تمیزترین پاسخ برای آینده این ورزش است شروع به برنامه ریزی در ماه ژانویه است. در آن زمان آن را بسیار بیشتر احتمال دارد وجود خواهد داشت و دانشجویان در پردیس طرفداران در می ایستد و تست در دسترس برای جلوگیری از این سناریو کابوس NBA تحمل کرده است.

لغو ورزشی معلوم شد ، آوردن آنها در حال رفتن به بی نهایت دشوار است. به همین دلیل هم منجر شود و به یقین می تواند به برخی از ثبات و انسجام به ورزش آینده.

اگر فصل کند و در ماه ژانویه شروع آن را برای رفتن به یک وضعیت به تماشای گشوده است. ما باید کالج بسکتبال و فوتبال اتفاق می افتد در همان زمان.

ما هرگز تا به حال در یک وضعیت که اشکار و من تقریبا علاقه مند به دیدن این اتفاق می افتد فقط برای تجربه.

همانطور که گفتم قبل از ظهر بسکتبال بازی به دنبال یک شب فوتبال بازی نیست و بدترین وضعیت است. من قطعا می تواند با آن زندگی می کنند اگر این واقعیت ما را به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در همان زمان فوتبال است که به معنای به بازی می شود در پاییز. آن را به معنای به بازی می شود در گرم سپتامبر شب با سرد آبجو در دست ما.

این نه به معنای یخ سرد شب از ماه فوریه است.

هنوز beggars can’t be choosers و من فکر می کنم ما همه آنچه را که ما می توانیم وقتی که می آید به فصل اتفاق می افتد.

اجازه بدهید به ما در نظرات اطلاع هنگامی که شما فکر می کنم که بازی شروع خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de