تمیز کننده دست میشن آسمان: چه coronavirus انجام می شود برای ما ؟

فروشگاه دستیار به مردم دست sanitiser به عنوان خریداران سهام در مواد غذایی در یک Makro فروشگاه جلوتر از سراسر کشور 21 روز مستند در تلاش برای جلوگیری از بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در دوربان, آفریقای جنوبی, مارس 24 سال 2020 است. عکس: رویترز

مرگ و میر بحران اقتصادی و یک سیاره در مستند: coronavirus همه گیر آورده ما را امواج از خبر بد اما چپ و شما ممکن است فقط چند لکه های روشن.

از بهتر بهداشت است که به کاهش بیماری های عفونی دیگر به مردم رسیدن به آنها خود منزوی در اینجا برخی از slivers نقره لنت طول تلخ لحظه.

شستن دست های خود را!

پیام از بهداشت حرفه ای شده است روشن از شروع شیوع: شستن دست های خود را.

هر کس از مشاهیر و سیاستمداران تا به حال در نشان دادن روش صحیح — از جمله آواز “تولدت مبارک” دو بار از طریق به مطمئن شوید که شما اسکراب به اندازه کافی بلند و دست sanitiser پرواز کردن قفسه.

همه که فوق العاده بهداشت به نظر می رسد به پرداخت حداقل در برخی از کشورها از جمله ژاپن که در آن تعدادی از آنفولانزا موارد به نظر می رسد به شدت پایین است.

ژاپن ثبت 7.21 میلیون نفر تا اوایل ماه مارس — معمولا در اطراف اوج فصل آنفلوآنزا است که اجرا می شود تا زمانی که ممکن است.

که بسیار پایین تر از آمار و ارقام سال های گذشته از جمله 21.04 میلیون عفونت دیده می شود در طول فصل 2017/18.

“ما تخمین می زنند که یکی از دلایل آن این است که مردم در حال حاضر بسیار بیشتر آگاه در مورد نیاز به شستن دست… با توجه به گسترش این کروناویروس جدید,” ژاپنی سلامت مقام وزارت Daisha Inoue به خبرگزاری فرانسه گفت.

کربن محدودیت

کارخانه خاموش شدن ناگهانی ممنوعیت سفر و فشار تقاضا در املا فاجعه اقتصادی اما این همه خبر بد برای محیط زیست است.

در چهار هفته 1 مارس چین CO2 تولید گازهای گلخانه ای کاهش 200 میلیون تن یا 25 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با توجه به مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک.

این کاهش معادل سالانه انتشار CO2 از آرژانتین و مصر و یا ویتنام.

رکود در چین نیز شاهد مصرف زغال سنگ در نیروگاه های برق وجود دارد به پایین 36 درصد و استفاده از نفت در پالایشگاه رها تقریبا به همان اندازه است.

مسافرت هوایی نیز سنگ زنی برای مجازی توقف دستیابی به حداقل کوتاه مدت افت در تولید گازهای گلخانه ای از یک بسیار آلوده میباشد.

و شده اند وجود دارد از دیگر مزایای زیست محیطی از جمله کریستال آب روشن در کانال ونیز معمولا فشرد با توریستی مملو از قایق.

متاسفانه کارشناسان می گویند تمیز کننده هوا ممکن است در کوتاه مدت.

پس از بحران بهداشت و درمان است کارشناسان انتظار دارند کشور را به تلاش برای جبران زمان از دست رفته با تغییر آب و هوا نگرانی به احتمال زیاد در کنار یک مسابقه به بهبود رشد اقتصادی است.

نجات pangolins

منبع coronavirus در سوال باقی می ماند اما در اوایل ردیابی متمرکز بر بازار چین در ووهان که در آن انواع مختلفی از زندگی حیات وحش در فروش برای مصرف.

تعدادی از حیوانات از جمله خفاش ها و به شدت در معرض خطر pangolin شده اند شناسایی کرده اند که ممکن است مجرمان برای ویروس.

به عنوان یک نتیجه چین در ماه فوریه اعلام فوری و “جامع” ممنوعیت تجارت و مصرف حیوانات وحشی بود که با استقبال محیط زیست.

پکن اجرا شده مشابه اقدامات پس از شیوع سارس در اوایل 2000s اما تجارت و مصرف حیوانات وحشی از جمله خفاش ها و مارها ساخته شده باز گشت.

این بار ممنوعیت دائمی است, بالا بردن امیدوار است که آن می تواند پایان دادن به تجارت محلی در حیات وحش است.

“من فکر می کنم دولت دیده می شود عوارض آن در اقتصاد ملی و جامعه بسیار بزرگتر از سود که وحشی-غذا خوردن کسب و کار به ارمغان می آورد” گفت: Jeff او چین مدیر در صندوق بین المللی رفاه حیوانات.

گزارش ارتباط این ویروس به pangolin نیز ترس خاموش می شود مصرف کنندگان از پوسته پوسته پستانداران در جای دیگر با گوشت بیشه فروشندگان در گابن گزارش یک سقوط در فروش.

از هم جدا با هم

یکی از سخت ترین جنبه های دقیق مستندات تحمیل شده به سرعت گسترش ویروس به تنهایی با خانواده و دوستان مجبور به تحمل هفته ها یا حتی ماه ها از هم جدا.

اما برخی از مردم پیدا کرده اند و این اقدامات در حال ایجاد یک حس اجتماعی و روحی و باعث آنها را به بیشتر از تلاش برای بررسی در با خانواده و ارتباط مجدد با دوستان است.

در کلمبیا که در آن نزدیک به سه هفته دوره خود انزوا در حال حاضر در مکان 43 ساله Andrea اوریبه به سازماندهی همه چیز را از گروه کلاس ورزش به خانواده استعداد نشان می دهد با استفاده از ویدئو برنامه های پیام رسانی از جمله زوم.

“من به نام پدر و مادر من بیشتر من را به صحبت دوستان که من معمولا صحبت نمی… من باید سازماندهی زوم جلسات با دوستان خود در کشورهای مختلف” اوریبه که با این نسخهها کار در توسعه و گفته.

“این فوق العاده است برای مجبور می شود وجود دارد برای یکی دیگر. آن را ساخته شده من بیشتر خلاق است. آن را فقط نشان می دهد که ما باید در حال حاضر در زندگی مردم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>