زنی که از دست شوهر مرحوم او را در کلاس مدرسه بالا حلقه 47 سال پیش در ایالت مین است که در پیوست با لطف آن را به یک مرد که کشف آن در فنلاند.

دبرا مک کنا ملاقات شوهرش شاون در سال 1973 در حالی که آنها هر دو دانش آموزان در مورس دبیرستان در ایالت مین. او گفت: از او خواست که او را در روز ولنتاین و به زودی او خود را در کلاس حلقه. طولانی نیست پس از او به او حلقه مک کنا رفت و به یک دستشویی در یک فروشگاه در زمان حلقه کردن به شستن دست های خود را و فراموش کرده برای قرار دادن آن را به عقب قبل از خروج از حمام. هنگامی که او تا به حال متوجه شدم او آن را فراموش کرده و بازگشت به بازیابی آن حلقه بود در حال حاضر از بین رفته اند با توجه به WGME.

“من سمت چپ من نام و شماره [در فروشگاه] اما هرگز تماس با کسی بود که آن را” مک کنا گفت. “من تو را دیدم هرگز دوباره آن را.”

شاون نبود ناراحت با او هنگامی که او از دست رفته و آنها در ادامه به سه فرزند و یک سوم نوه است که در حال حاضر در راه WGME گزارش. تا زمانی که این حلقه فراموش شده بود در مورد.

فنلاندی روزنامه داستان گزارش شده در ژانویه 17 که یک مرد به نام مارکو Saarinen پیدا کرده بود آبی-سنگسار انگشتر نقره با استفاده از یک آشکارساز فلز در یک جنگلی پارک شهر در تورکو, فنلاند. او با شما تماس مورس دبیرستان فارغ التحصیلان برای قرار دادن حلقه را مالک است. (مرتبط: فنلاند آواز می خواند ‘جاده های کشور’ پس از برنده شدن طلا در هاکی جهان)

سازمان دانش آموختگان به راحتی شناسایی کرده اند که حلقه کرده بود متعلق به از حروف و 1973 فارغ التحصیلی تاریخ در حلقه. مک کنا گفت که او مطمئن نیستید چگونه شوهر مرحوم او را حلقه می تواند تبدیل کرده اند تا در یک فنلاندی و در حالی که او در حال صرف برخی از زمان در فنلاند برای کار در اوایل 1990s او هرگز در نزدیکی شهر که حلقه داشت. که در آن نقطه او تا به حال دیده نشده حلقه در 20 سال.

این حلقه نیز کشف شد توسط یک مرد که با این نسخهها کار در ساختمان کشتی و مورس دبیرستان طلسم است به نام “Shipbuilders.”

“شاون می گویند هیچ چیز مانند coincidences” مک کنا گفت: با توجه به WGME.

مک کنا گفت: داستان از شوهرش را از دست داده و حلقه بازگشت به او ممکن است نشانه ای از شاون تلاش برای برقراری ارتباط با او و پس از او می گوید: او کاهش یافت و شناور در دو سال پس از مرگ او.

“او به من گفتن به من با هم عمل می کنند. به رفتن با بقیه زندگی من” مک کنا گفت.

مک کنا دریافت حلقه در پست هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو