درگیری بیش از قانون تابعیت در دهلی ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود در پایتخت هند

پلیس پناهگاه در پشت یک مانع در جاده پراکنده با سنگ دنبال درگیری میان حامیان و مخالفان جدید قانون تابعیت در Bhajanpura منطقه از دهلی نو در تاریخ 24 فوریه سال 2020 جلوتر از ما رئیس جمهور هنگام ورود به دهلی نو است.عکس: AFP

دهلی نو: شهروندان هند را به خیابان های دهلی نو در روز دوشنبه بیش از یک ستیز قانون تابعیت ساعت قبل از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وارد پایتخت هند است.

هند دیده می شود هفته از تظاهرات و خشونت ها پس از یک تابعیت جدید قانون — که منتقدان می گویند تبعیض علیه مسلمانان — به اجرا در آمد در ماه دسامبر.

آخرین ناآرامی فوران بین چند صد نفر از حامیان و مخالفان قانون در مسلمان تحت سلطه منطقه شمال شرقی دهلی نو روز یکشنبه و در ادامه به دوشنبه با پلیس به دنبال بازگرداندن نظم است.

پرس تراست هند گفت: معترضان به آتش کشیدند حداقل دو خانه و یک موتور آتش با کانال های تلویزیونی محلی نشان plumes از دود سیاه مواج از ساختمان. و دو روزنامه هندی گزارش حاضر که یک افسر پلیس کشته شده بود.

پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور و انجام باتوم رسانه های محلی گفت.

Arvind Kejriwal, Delhi ارشد وزیر در توئیتر خود نوشت: “بسیار ناراحت کننده اخبار مربوط به اختلال در صلح و هماهنگی در بخش هایی از دهلی نو در آینده است.”

او خواست به خانه وزیر به “بازگرداندن نظم و قانون” و اطمینان از “صلح و آرامش است نگهداری می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در ایالت غربی گجرات در روز دوشنبه و خطاب به یک تظاهرات با نارندرا نخست وزیر قبل از او بازدید از تاج محل بنای تاریخی است.

رئیس جمهور آمریکا به دهلی نو در دوشنبه شب قبل از مذاکرات در شهر در روز سه شنبه.

قانون جدید مطرح شده است و نگرانی در خارج از کشور — از جمله در واشنگتن — که مودی می خواهد به remould سکولار هند به یک هندو ملت در حالی که به حاشیه راندن این کشور از 200 میلیون مسلمان است.

یک مقام ارشد رسمی ایالات متحده به خبرنگاران گفت: تهمت ها را افزایش نگرانی ها در مورد آزادی مذهبی در هندو-اکثریت ملت در طول سفر خواستار آنها را “بسیار مهم است که این دولت”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>