CJP سفارشات افتتاح مراکز خرید در سراسر پاکستان


اسلام آباد: دادگاه عالی پاکستان دستور بازگشایی مراکز خرید در سراسر کشور در روز دوشنبه که تعطیل شد, در طول مستند های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پنج عضو نیمکت بزرگتر از دیوان عالی کشور بود که با شنیدن یک suo, موتور, مورد, مورد اقدامات انجام شده در برابر شیوع ویروس.

نیمکت بود به ریاست رئیس دادگستری پاکستان (CJP) گلزار احمد در حالی که عدالت عمر عطا Bandial عدالت و مظهر علم خان Miankhel عدالت سجاد علی شاه و عدالت قاضی محمد امین احمد نیز بر روی نیمکت.

در جلسه امروز رئیس دادگستری پاکستان گلزار احمد اظهار داشت که اگر مغازه ها تعطیل و سپس داران خواهد شد ‘از گرسنگی می میرند و نه از coronavirus’.

CJP احمد گفت که در کراچی به جز پنج بزرگ مراکز هر بازار از سر گرفته است و عملیات.

که بر اساس آن کمیسر کراچی افتخار Shallwani گفت که چند بازارهای مهر و موم شد برای پیروی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد گذاشته شده توسط دولت است.

“مهر و موم شده بازار باید باز شود و به جای تهدید آمیز آنها را (مغازه داران) آنها را درک کنید (وضعیت و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) اظهار داشت:” بالا قضاوت کرد.

راس دادگاه همچنین دستور داد که در تعطیلات آخر هفته تمام بازار های کوچک باید باقی می ماند باز.

دادگاه بالا برداشت مورد برای حفظ مروری بر اقدامات انجام شده توسط این مرکز و استانی برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان مردم است.

تا کنون بالای دادگاه احضار مقامات از استان های ان دی ام ای, وزارت بهداشت و درمان و دولت های محلی راه اندازی در شهرستانها به ارائه گزارش در مورد سیاست ها و اجرای اقدامات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im