CISF jawan تسلیم به COVID-19; 18 مرگ در میان نیروهای شبه نظامی

توسط PTI

دهلی نو: 41-year-old مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) پرسنل درگذشت COVID-19 روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر در نیروی از این بیماری همه گیر به شش, مقامات گفت.

این 18th مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در میان پنج مرکزی نیروهای شبه نظامی مرکزی ذخیره Police Force (CRPF), مرز, نیروی امنیت (BSF) هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) و Sashastra سیما Bal (SSB).

مقامات گفت: پاسبان Jitender Kumar, درگذشت RML بیمارستان در اینجا پس از او بستری شده با تب و دشواری در تنفس در 10 ژوئن.

این جوان تا به حال قرارداد coronavirus عفونت و مستقر شد برای نظم و قانون وظایف در دهلی ارشد CISF افسر گفت.

او مورد ستایش قرار داد از Baghpat در اوتار پرادش و نوشته شده بود با 8 ذخیره گردان از نیروی در جیپور, او گفت:.

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

“مدیر کل CISF و تمام صفوف عمیقا غمگین در غم از دست دادن ما تاج جنگجو پاسبان Jitender کومار از CISF که گذاشته زندگی خود را در محراب وظیفه مبارزه با COVID-19 عفونت است.

“ما بیان صمیمانه تسلیت به غم زده و اعضای خانواده” نیرو گفت: در پیام.

این است ششم مرگ و میر ناشی از کروناویروس در مورد 1.62 لاخ پرسنل نیروی قوی ملی هواپیمایی نیروی امنیتی حفاظت از بیش از 60 فرودگاه جدا از دیگر زیرساخت های حیاتی.

بیست و چهار تازه موارد گزارش شده در CISF از شنبه که در مجموع 255 فعال COVID-19 موارد در حالی که 347 پرسنل بهبود یافته اند تا در حال حاضر.

حداکثر موارد در نیروی گزارش شده از یک واحد گارد مدرس دادگاه عالی (39), Delhi airport (28) Ghaziabad مبتنی بر ذخیره گردان (25), فرودگاه بمبئی و دهلی نو مترو (17) را به کلکته پورت اعتماد (16) و اعتماد شرکت های بزرگ, پارک, Navi Mumbai (7) در میان دیگران.

این CRPF رنج می برد شش تلفات BSF سه SSB دو و یک مرگ صورت گرفته در ITBP تا حالا.

این مرکزی نیروهای با ترکیب قدرت از حدود 10 لاخ پرسنل ارائه انواع وظایف امنیتی نظم و قانون, مدیریت, مرز, امنیت, ضد شورش و ضد تروریستی و فاجعه نجات و امداد تحت فرماندهی اتحادیه وزارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر