چاک تاد می پرسد اگر تهمت است ‘خون’ در دست خود را برای Coronavirus پاسخ — بایدن می گوید: “که کمی بیش از حد سخت’

NBC News میزبان چاک تاد خواست دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن روز یکشنبه اگر او فکر می کند “وجود خون در [رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] دست” بیش از دولت او در پاسخ به این coronavirus بیماری همه گیر.

تاد شد, مرجع بایدن این سخنان که رئیس جمهور گفته است “آهسته پاسخ” در مدیریت بحران و قرار است او “عدم دریافت حق دور.”

“من فکر می کنم که کمی بیش از حد سخت” بایدن در پاسخ به “دیدار با مطبوعات است.” “کسی … استفاده می شود عبارت است که رئیس جمهور فقط فکر می کند با صدای بلند. او باید متوقف کردن فکر کردن با صدای بلند و شروع به فکر کردن عمیق.”(مرتبط: تهمت: بایدن ‘نمی تواند بگوید شما چه بیگانه ستیزی به معنی)

بایدن ادامه داد: “او باید شروع به گوش دادن به دانشمندان قبل از او صحبت می کند. او باید گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان. او باید گوش به اقتصاددانان.”

معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید با تمرکز بر اجرای 2.2 تریلیون دلار فاز 3 coronavirus محرک بیل و چگونه پرداخت خواهد شد و تحویل به خانواده های آمریکایی است.

“بنابراین ما باید در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه ما دریافت این وام کسب و کار کوچک را درب … شما باید تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که ما در یک وضعیت که در آن ما قادر خواهید بود برای دیدن به آن است که مزایای بیکاری دریافت می تواند به مردم است. چه IRS انجام به 1200 دلار چک را به مردم ؟ که در آن تمرکز باید و باید آن را لیزر متمرکز شده است.” (مرتبط: کارل روو: ‘دیوانه’ جو بایدن است جمع آوری کمک های مالی از Coronavirus)

U.S. President Donald Trump speaks during a news briefing on the administration's response to the coronavirus disease (COVID-19) outbreak as U.S. Secretary of Housing and Urban Development Ben Carson and Director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases Anthony Fauci listen at the White House in Washington, U.S., March 21, 2020. REUTERS/Joshua Roberts

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علی اکبر صالحی در جلسه دولت در پاسخ به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع به عنوان وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci, گوش دادن در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 21 سال 2020 است. رویترز/جاشوا رابرتز –

بایدن اذعان کرد که “coronavirus است نه رئیس جمهور گسل اما آهسته پاسخ, عدم دریافت خواهید حق دور ناتوانی در انجام کارهایی که نیاز به سرعت انجام شود — آنها چیزهایی است که نمی تواند ادامه دهد. ما در حال رفتن به رفتن را از طریق فاز دیگری از این و ما باید جلوتر از منحنی پشت منحنی.”

Dr. Anthony Fauci ارشد پزشکی متخصص در coronavirus وظیفه نیروی اعتبار است رئیس جمهور با داشتن این پیش بینی در اوایل coronavirus شیوع نزدیک به مرز برای بازدید کنندگان چینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>