کریس والاس می گوید بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است مصاحبه به وعده نگه داشتن پرسیدن هر هفته’

فاکس نیوز لنگر Chris Wallace بسته “فاکس نیوز یکشنبه” گفت که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن کمپین تبدیل کردن یک مصاحبه اما وعده داده شده به “پرسیدن هر هفته.”

“در مصاحبه ما هفته گذشته با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او سوال که آیا خود را دموکراتیک حریف جو بایدن می تواند رسیدگی مشابه روبرو می شوند” والاس گفت. “خوب این هفته ما خواسته بایدن کمپین برای مصاحبه و به آنها گفت: معاون رئیس جمهور سابق در دسترس نیست.”

تماشا کنید:

والاس با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود در مصاحبه با فاکس نیوز لنگر زمانی که او گفت: بایدن خواهد بود “گریه برای مامان” تحت مشابه بررسی رسانه های.

“ما در حفظ و درخواست هر هفته” والاس وعده داده شده است. (مرتبط: تهمت می رود به جزئیات در آزمون شناختی می گوید بایدن دارای “تعهد به آزمون’)

در طول یک “امریکا Newsroom” ظاهر در هفته گذشته والاس به تهمت اعتبار برای نشستن از طریق سوالات خود را.

“[تهمت] است که در خارج وجود دارد در این گرمای سوزان با من برای یک ساعت در زمان تمام سوالات,” او گفت:. “شما می توانید پاسخ خود را و یا دوست نداشتن آنها, اما او تا به حال پاسخ و جو بایدن نشده مواجه است که نوع موشکافی نشده مواجه است که نوع قرار گرفتن در معرض است. شما رو به احساس در برخی از نقطه, او را برای رفتن به بیرون آمدن از زیر زمین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>