فاکس نیوز لنگر Chris Wallace استفاده 2016 بحث فیلم نشان دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بصورتی پایدار و محکم در حمایت از “توقف و frisk” برای قرار دادن کاخ سفید مشاور کلیان کانوی در نقطه مورد او و رئيس جمهور در انتقاد از سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

در طول خود را گسترده مکالمات در “فاکس نیوز یکشنبه,” والاس به ارمغان آورد تا “جنگ لفظی” بین رئیس جمهور و بلومبرگ بیش از یک 2015 سخنرانی که در طی آن سابق شهر نیویورک شهردار گفت: “95 درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل” در “مرد اقلیت.”

“شما فقط می توانید یک شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس” بلومبرگ گفت. پس از بیان این مطالب شروع به ساخت عناوین تهمت ارسال شده و سپس حذف یک صدای جیر جیر تماس او را “نژادپرست است.”

تماشا کنید:

“راه او احساس می کند در مورد افراد بسیار تحقیرآمیز,” کانوی گفت: والاس. “سیاست ممکن است متوقف و frisk — این یک رسوایی است.”

والاس بازی یک کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بلومبرگ یک “کل نژادپرستانه” در طول یک رسانه ظاهر. او به دنبال آن است که با نشان دادن یک بحث کلیپ از 2016 است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سیاست “تا به حال تاثیر فوق العاده ای در ایمنی شهر نیویورک است.” (مربوط به: ‘شما یک F**king فاشیستی!’ — دوم متمم فعالان Heckle مایک بلومبرگ در ویرجینیا)

“چرا توقف و frisk فوق العاده ای پس از آن و آن را نژادپرستانه در حال حاضر؟” والاس پرسید.

“به خوبی او رئیس جمهور است که با همه کرد و گفت:” آه او گفت چیزی که شما تا به حال کشف نوار ویدئویی که او را همه می گویند پرنسس,'” کانوی ادعا. “اما نگاه همه مردم گفت:” شما می دانید آنچه که من فکر می کنم مایکل بلومبرگ آموخته درس خود را. که تا همین چندی پیش.'”

کانوی در ادامه به او فشار نقطه ای که بلومبرگ نظرات منظور او این است که “کسی که به نظر می رسد در افراد زیر او متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im