کریس والاس: بسیاری از خبرنگاران تبدیل شدن به ‘Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران’ به جای تماس ‘توپ و اعتصابات’

فاکس نیوز لنگر کریس والاس گفت: بسیاری از خبرنگاران در حال تبدیل شدن به “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران” به جای تماس “توپ و اعتصابات” آنها به عنوان پوشش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

صحبت به “MediaBuzz” لنگر “هوارد” کرتز در یکشنبه, Wallace توافق با همکار خود ارزیابی است که “بسیاری از روزنامه نگاران” از مدتها پیش “تصمیم گرفت آنها را به بازی شیر یا خط کردن, پیر کتاب قانون استاندارد و انصاف چرا که آنها تلقی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مانند یک تهدید برای کشور است.”

تماشا کنید:

“من فکر می کنم آن را حتی بدتر از آن” والاس در پاسخ اشاره کرد که او در می یابد آن را “نسبتا افسرده” هنگامی که او “قدردانی بودن عادلانه است.”

“آن استفاده می شود که انصاف بود چه نگه داشته و شما از اخراج شدن” او گفت:. “بود که حداقل مورد نیاز برای یک خبرنگار است که شما عادلانه است.”

“امروز من فکر می کنم که آن را بدست بنابراین قطبی که آیا آن را در کابل نیوز, آیا آن را در روزنامه ها که انصاف این است که نوع غیر معمول است و وحشتناکی غم انگیز بازتاب در کسب و کار ما” گفت: والاس.

در حالی که فاکس نیوز لنگر مخالف به شدت با مغلوب ساختن پیشی جستن خصوصیات رسانه ها به عنوان “دشمن مردم آمریکا” او همچنین اشاره کرد که “برخی از خبرنگاران” نه “تبدیل به طرفداران.” (مربوط به: ‘یک روز بزرگ’: Chris Wallace توضیح می دهد که چگونه جدیدترین شغل گزارش می تواند مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای مورد ‘بسیار ساده تر’)

“برخی از جلسات مطبوعاتی … این بیشتر بازی مارپیچ و یا فقط سعی کنید در بحث ها و پیشبرد نقطه نظر خود را گفت:” والاس. “من فکر می کنم بیش از حد بسیاری از خبرنگاران کاهش یافته است به نقش بودن طرفداران و رک و پوست کنده با این رئیس جمهور ضد مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران و ما رو به خنثی است. ما رو به بازی مستقیم و تماس با توپ و حملات این که آیا آن چیزی است که رئيس جمهور می کند که خوب است یا بد, آیا این چیزی است که جو بایدن می کند که خوب است یا بد. من فکر نمی کنم ما می شود مصرف یک طرف در این بحث.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de