کریس والاس را بدست آورده و در سراسر هیئت مدیره ستایش سختی مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه

فاکس نیوز’ کریس والاس به دست آورده و بیشتر در سراسر تصویب هیئت مدیره خود را برای مصاحبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که پخش یکشنبه با بسیاری از ستایش والاس برای تمایل خود را به واقعیت-بررسی رئيس جمهور.

والاس صرف ستیز مصاحبه هل دادن به عقب در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا و واقعیت-چک کردن او را. فاکس نیوز میزبان ظاهر شد و برای قدردانی از رئیس جمهور تمایل به نشستن و پاسخ به پرسش های دشوار و گفت: پس از آن که “او تا به حال پاسخ” – صرف نظر از اینکه آیا یا نه آمریکایی ها موافقت یا مخالفت با آنچه که او گفت.

پس از مصاحبه با مردم از متفاوت سیاسی در پس زمینه تا حد زیادی به توافق رسیدند که والاس بود موفق مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن. سی ان ان Chris Cillizza به نام والاس “یکی از ماهر ترین و بهترین ها — مصاحبه در اخبار کسب و کار.”

“تی یکی از بهترین (و بیشتر آشکار) مصاحبه از مغلوب ساختن پیشی جستن از او شروع به در حال اجرا برای دفتر راه بازگشت در تابستان 2015” Cillizza اضافه شده است.

Trevor Noah, میزبان “نمایش روزانه” گفت که نه تنها آن را یک “سافتبال مصاحبه” اما “این تقریبا یک استاد در چگونه به اجازه تهمت دور با او معمول مزخرف” با توجه به بسته بندی.

“دوباره یکی دیگر از واقعیت را بررسی کنید از کریس والاس. و من باید اعتراف: من عاشق کریس والاس روزنامه نگار,” نوح گفت. “و صادقانه آن را به نقطه ای که در آن کریس والاس نیست فقط واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن. او واقع بشود او را. چون برای سال در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است لاف زدن در مورد آنچه که یک نمره خوب او در برخی از توانایی های شناختی آزمون. و دیروز والاس صاف کردن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که نمره آزمون نمی گه.”

مگان مک کین شرکت میزبان از ABC “نظر” ارائه یک پیش بینی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ، او گفت که به احتمال زیاد نشستن با والاس دوباره سرمایه گذاری قماری که “جاوا Sean Hannity از اینجا.”

“در حال حاضر این است که چگونه شما مصاحبه تهمت خانم ها و آقایان” مک کین هنوز توییتی. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن قطع فاکس مصاحبه برای پیدا کردن اثبات جو بایدن به نام برای Defunding پلیس — او نمی تواند پیدا کردن هر یک با توجه به Wallace)

“من فکر می کنم من را تماشا کرده ام هر مصاحبه تلویزیونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است پس از اعلام نامزدی خود را در سال 2015. کریس والاس فقط به یکی از بهترین و توسط برخی از راه دور” Axios خبرنگار Jonathan قو توییتی.

فاکس نیوز’ Bret Baier تبریک گفت والاس در هوا پس از این مصاحبه گفت: “تبریک می گویم. شما افتخار ما.”

“کمال pro. دشوار است. آماده شده است. عادلانه است. همیشه آماده با واقعیت بررسی و پیگیری سوال” سابق لنگر دن نه هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>