کریس ماتیوز مهمترین آنها وجود ندارد و از MSNBC کارولینای جنوبی اولیه پوشش

MSNBC لنگر کریس ماتیوز بود که مهمترین آنها وجود ندارد از شبکه های شنبه شب پوشش دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کارولینای جنوبی است.

“یک روز پس از او بود که متهم به آزار و اذیت جنسی توسط یک روزنامه نگار, MSNBC تصمیم به نگه داشتن میزبان کریس ماتیوز کردن آن با امواج رادیو و تلویزیون در طول پوشش کارولینای جنوبی نتایج اولیه,” The Daily Beast گزارش شده است.

در یک GQ ستون منتشر شده جمعه نویس لورا Bassett متهم بحرانزده MSNBC لنگر از نظر جنسی آزار او در سال 2016.

“در سال 2016 حق قبل از من تا به حال به خود را نشان می دهد و صحبت در مورد روابط جنسی-حمله به اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماتیوز بیش از نگاه من در آرایش صندلی در کنار او و گفت:” چرا من در عشق با شما نشده است؟'” Bassett نوشت. “زمانی که من عصبی خندید و گفت: هیچ چیز او را دنبال کرد تا به هنرمند آرایش. ‘نگه داشتن قرار دادن آرایش در من سقوط در عشق با او.'”

Bassett بود در میان کسانی که در توییتر اشاره کرد که متیوز’ غیاب:

روز قبل از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه ماتیوز اشتباه جمهوریخواه کارولینای جنوبی, سناتور ” تیم اسکات برای Jamie Harrison حزب دموکرات در حال اجرا در برابر جمهوری خواه لیندزی گراهام سناتور.. (مربوط به: ‘شما بسیار بی ادب قربان!” — Martha MacCallum آتش سوزی در Filibustering Dem کنگره در طول مبادله گرم)

هفته گذشته میزبان MSNBC صادر شده در هوا عذرخواهی پس از مقایسه دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز’ انتخاباتی موفقیت به فرانسه را شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

متیوز به نظر نمی رسد برای به دست آوردن بسیاری, اگر هر گونه پشتیبانی از کاربران توییتر شنبه شب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im