Chris Cuomo هنوز به درخواست اندرو کومو در مورد نیویورک خانه سالمندان مرگ و میر. در اینجا 9 سوال از او پرسید: به جای

ایسنا میزبان Chris Cuomo هنوز به درخواست برادر خود را دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در مورد دست زدن به او از گسترده پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر در سراسر کشور.

اندرو کومو مواجه است, انتقاد یک مارس 25 سفارش نیاز به خانه های سالمندان و دیگر بلند مدت امکانات به اعتراف و دوباره اعتراف coronavirus بیماران — سفارش که فرماندار تنها معکوس در آوریل 11. فرماندار نیز مواجه موشکافی پس از یک Daily Caller, اخبار بنیاد تحقیقات نشان داده است که دولت ایالتی بود که آگاهانه تحت شمارش خانه سالمندان مرگ و میر.

Chris Cuomo موفق به بالا بردن خانه سالمندان موضوع در هر یک از نه او مصاحبه از برادر خود فاکس نیوز گزارش روز سه شنبه. سی ان ان لنگر ساخته شده تعهد در سال 2013 که او نمی خواهد مصاحبه اندرو کومو در مورد سیاست اما او پس از رها که وعده داده است.

در حالی که Chris Cuomo نشده خواسته فرماندار در مورد او بسیار بدخیم دست زدن به خانه های سالمندان سی ان ان لنگر آیا پیدا کردن زمان به درخواست برادر خود را در مورد محبوبیت خود را از جاه طلبی های سیاسی (در موارد متعدد) و این که آیا فرماندار نظر خود را جذاب.

در اینجا نه سوالات کومو خواسته کومو به جای پرسیدن در مورد خانه سالمندان رسوایی. (مربوط به: نیویورک آغاز شده Undercounting خانه سالمندان ساکن مرگ و میر پس از کومو رو موشکافی)

آیا شما در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟

Chris Cuomo اختصاص داده شده یک سری از سوالات در مارس 30 مصاحبه — پنج روز پس از نیویورک دستور داد خانه های پرستاری قبول coronavirus بیماران — به شناور برادر خود را به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری.

“با همه این چاپلوسی است که شما برای انجام کار خود را, شما در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟” سی ان ان میزبان خواسته فرماندار.

او به دنبال این سوال با چندین بیشتر در امتداد خطوط همان.

“آیا شما فکر می کنید در مورد آن ؟” میزبان خواسته برادر خود را. “آیا شما به فکر کردن در مورد آن ؟” او پرسید بعدی. “ممکن است شما در مورد آن فکر می کنم در برخی از نقطه” او تحت فشار است.

مردم با شما تماس “عشق Gov” — می کند که شما را نرم ؟

Chris Cuomo on مارس 8 گفت: فرماندار که مردم به او لقب “عشق Gov” و برادر بزرگتر خود که آیا او “نرم” در جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک نتیجه.

“در حال حاضر شما می دانید که من دیده ام شما مراجعه به یک کمی به تازگی به عنوان “عشق Gov” و من بدانم در صورتی که خونریزی به خود رفتار و شما کمی نرم از رئیس جمهور” سی ان ان لنگر گفت: به فرماندار.

Chris Cuomo پیشنهاد کرد که اندرو کومو نیست انتقاد از رئیس جمهور به اندازه کافی “از آنجا که شما به او نیاز دارند و در حال حاضر زمان برای مبارزه با” قبل از پرسیدن: “اما آیا شما باید به تعادل است که با تماس با او را اگر او را به انجام چیزهایی که شما فکر نمی کنم برای مردم از دولت خود را به شنیدن و تجربه ؟ عشق Gov?”

آیا شما مطمئن شوید که شما در حال اجرا نیست برای رئیس جمهور ؟ چگونه در مورد معاون رئيس جمهور ؟

در طول همان مارس 8, مصاحبه, Chris Cuomo دوباره پرسید: برادر خود را در مورد احتمال پیشنهاد ریاست جمهوری. سی ان ان لنگر خواسته فرماندار اینکه “با سناتور. ساندرز که شما ممکن است در مسابقه برای رئیس جمهور. آیا این درست است؟”

هنگامی که اندرو کومو شانه ای بالا انداخت سوال, Chris Cuomo به دنبال همان یک سوال: “آیا شما در حال حاضر به نظر مختلف به اجرا برای رئيس جمهور ؟ فرماندار گفت که او فکر کردن در مورد در حال اجرا برای رئیس جمهور که در آن نقطه Chris Cuomo پرسید که آیا برادر خود می تواند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال اجرا-mate.

“در آن است — آیا شما فکر کردن در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور از آنجا که در حال حاضر وجود دارد بیشتر حرکت های سیاسی در اطراف این ایده از شما پذیرش معاون ریاست جمهوری پیشنهاد از جو بایدن?” سی ان ان لنگر پرسید. “این است که چیزی است که شما با توجه به?”

چگونه می توانم به شما در حفظ و انجام درست است ؟

یک هفته بعد در آوریل 15, Chris Cuomo استوار یک سوال گفت که اندرو کومو موفق شده بود در پاسخ به coronavirus گفتن فرماندار: “خودتان را به اعتبار.”

“همین دلیل است که آن را در یک مارپیچ که بینی ندارد حق” سی ان ان لنگر تأکید کرد. “این بدان معنی است که ما در حال انجام کار درست. سوال این است که چگونه می توانم به شما در حفظ و انجام درست است؟”

(Photo by Mike Coppola/Getty Images for WarnerMedia)

سی ان ان لنگر Chris Cuomo (مایک کاپولا/گتی ایماژ برای WarnerMedia)

چه چیزی شما را از دست ندهید, در مورد قبل از قرنطینه زندگی ؟

در طول همان 15 آوریل مصاحبه صورت گرفت که دقیقا سه هفته بعد از کومو دولت شروع به اجبار خانه های پرستاری قبول coronavirus بیماران مبتلا به سی ان ان لنگر خواسته فرماندار آنچه که او به دنبال به جلو به انجام پس از قرنطینه به پایان رسید.

“همه داشتن کمی خود تصویری از آنچه عادی خواهد شد شبیه به آنچه آنها می خواهند برای رسیدن به. با تابستان آینده چه آینده ای مانند نگاه در چشم ذهن خود را?” کومو خواسته کومو. “آنچه شما به دنبال به جلو به قادر بودن به انجام دوباره؟”

شما در حال تبدیل شدن بیشتر بلند پروازانه است ؟

Chris Cuomo بارها مورد استفاده خود را در مصاحبه با اندرو کومو به شناور امکان برادر خود را در حال اجرا برای دفتر در سطح ملی است.

در طول یک مه 5 مصاحبه سی ان ان لنگر دوباره مطرح شده امکان فرماندار به دنبال یک دفتر ملی.

“اجازه بدهید به شما چیزی بپرسید. شما به نظر می رسد که تغییر از طریق این فرایند است. شما صدا, شما می دانید, مختلف” سی ان ان لنگر گفته فرماندار.

“شما می دانید که شما گرفته اند در مورد آنچه اتفاق می افتد در دولت فدرال است. برخی می گویند آن است که شواهد از تغییر در جاه طلبی” Chris Cuomo ادامه داد و اشاره کرد که برادر خود را به حال یک بازی دوستانه در مصاحبه با الن DeGeneres. “آیا فکر می کنید که شده است وجود دارد تغییر در جاه طلبی های خود را و حس خود را از خود آنجا که از همه این دوستان جدید؟”

مصاحبه صورت گرفت 16 روز پس از اندرو کومو التماس جهل در مورد خود دولت خانه سالمندان سیاست در مارس 20.

آیا شما در مورد بحث خود را در سوم شخص ؟

که ممکن است در طول 5 مصاحبه, Chris Cuomo خواسته اندرو کومو که آیا او صحبت می کند در مورد خود را در سوم شخص. سی ان ان لنگر خواسته فرماندار: “شما صحبت کردن در مورد خود را در سوم شخص درست یا غلط؟” زمانی که فرماندار پاسخ منفی, Chris Cuomo, با استفاده از یک پیگیری در همان سوال: “آیا شما مطمئن هستید؟”

آیا شما فکر می کنم که شما یک فرد جذاب در حال حاضر چون شما مجرد هستید و آماده به معاشرت?

همچنین در طی همین که در مارس 5, مصاحبه, Chris Cuomo زمان برای پرسیدن یک سوال مربوط به اندرو وضعیت ارتباط.

“آیا شما فکر می کنم که شما یک فرد جذاب در حال حاضر چون شما مجرد هستید و آماده به معاشرت از او پرسید: برادر خود را در یک اذیت کردن شیوه ای. “آیا شما واقعا فکر می کنم شما برخی از مطلوب فرد واحد است که این نه تنها درد مردم بیرون آمدن از آنها را؟”

شما احساس خوبی در مورد خودتان این روزها شما نیست ؟

همچنین در مارس 5, مصاحبه بلافاصله پس از او پرسید: فرماندار درباره جذابیت, Chris Cuomo خواسته برادرش اگر او احساس “خیلی خوب” در مورد خود.

“گوش دادن در اینجا شما یک جواب برای هر چیزی. شما احساس خوبی در مورد خودتان این روزها شما نیست؟” Chris Cuomo پرسید. او اقدام به پاسخ سوال خود را. “در اینجا چیزی است که من می خواهم در مورد آن. شما آماده برای مبارزه با و شما می دانید که شما باید یک راه طولانی برای رفتن و من می دانم که این چیزی است که درایوهای شور و شوق خود را در مورد چسبیده با این مواضع” سی ان ان لنگر گفت.

سی ان ان: سخنگوی نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net