Chris Cuomo تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک ‘مطلق’ در طول بحث با نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu

ایسنا میزبان Chris Cuomo, نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “مستبد” در طول یک شنبه شب “کومو زمان نخست” بحث با جمهوریخواه نیوهمپشایر فرماندار کریس Sununu.

بحث و گفتگو در کومو را انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست ها و شعارهای مقابل Sununu را تصویب رئیس جمهور دستاوردهای واقعی.

“او صحبت نمی کند به مردم و یا در مورد مردم در راه است که شما تا کنون در مبارزات انتخاباتی خود را” کومو گفت. “شما صحه راه او صحبت می کند نه فقط سیاست. حال شما خوب است؟”

کومو خار Sununu این مشاجره که خود را “سبک” متفاوت از رئیس جمهور اصرار دارد که او “داشتن آن” با حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“که کاملا درست نیست” نیوهمپشایر فرماندار پاسخ داد. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعریف نمی کریس Sununu. او حتی نمی تعریف حزب جمهوری خواه. درست است ؟ یک نفر یک نقطه در زمان یک رویداد را تعریف نمی کند و که در آن ما نیاز به رفتن به عنوان یک کشور … و در پایان روز آن را در مورد نتایج. من می خواهم راه رئیس جمهور ؟ مطلقا نه. من دوست ندارم که چگونه او می گوید برخی از چیزهایی. من نمی خواهم مبالغه و برخی از مبتذل زبان او استفاده می کند ، اما این است که واقعا و اساسا در مورد که در آن ما در حال رفتن به. ما می رویم به یک سوسیالیست و یا در حال رفتن به آمریکا دموکراسی و مردم خود را می گویند و داشتن شانس برای هدایت راه خود را به جلو؟”

کومو اذعان Sununu را “ترس از سوسیالیسم” اما به عقب رانده با یادآوری زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام New Hampshire یک “داروی آلوده دن.” (مرتبط: Eric Metaxas, Chris Cuomo, برخورد بیش مسیحی برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن)

“و به شما می گویند شما نمی خواهید سوسیالیستی اما شما خوب با فردی خودکامه است که می گوید:” باور نمی کنم که مطبوعات آزاد. FBI است به شما. شما نمی توانید اعتماد هر یک از نهادهای دولتی مگر اینکه آنها با من موافق'” کومو گفت. “این چیزهایی که شما هرگز می گویند که شما هرگز اجازه می دهد در یک حریف و شما هرگز تایید و در عین حال از شما حمایت رئیس جمهور. من نمی چگونه شما قبول کند که بخشی از آن را.”

“دولت باید در مورد نتایج” Sununu اصرار داشت. “آن را به پاسخگویی. روز ما فقط در حال رفتن به این می گویند و می گویند و واقعا هر چیزی را انجام دهید. ما در حال رفتن به می گویند که ما در حال رفتن به مبارزه با اصلاحات قانونی, اما آن را انجام نمی. ما رئیس جمهور که می گویند که آنها در حال رفتن به مبارزه برای معاملات بهتر در خارج از کشور و هرگز آن را انجام داده. این رئیس جمهور نتیجه می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر