چینی با تکنولوژی شرکت میزبان پانل در COVID-19 ‘اطلاعات’ شامل سی ان ان ون جونز

شرکت چینی غول Huawei روز دوشنبه اعلام کرد از آن خواهد شد میزبانی یک پنل در کروناویروس “اطلاعات غلط” شامل سی ان ان میزبان ون جونز.

با توجه به صفحه ثبت نام, مه 13, وبینار, میزبانی همراه با انجمن ملی از روزنامه نگاران “را کشف می کند که چگونه روزنامه نگاران و رهبران در سراسر صنایع می توانند با هم به مبارزه در برابر واحد های دشمن: COVID-19” و چگونه “دروغ در مورد کوروناویروس به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ و کم درآمد محله.”

نخود چشم سیاه خواننده خواهد شد.من.هستم, مشاور, دکتر, سیاه پوست, هیلتون و روزنامه نگار Roland Martin ملحق خواهد شد جونز در پانل. (مرتبط: سی ان ان اساسا انتشار یک اطلاعیه مطبوعاتی از نظامی چینی)

Huawei آمده است در زیر افزایش نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای شرکت گسترده در روابط حزب کمونیست چین. دولت تلاش کرده است برای جلوگیری از آن 5G از تکنولوژی مورد استفاده در شبکه های داخلی به دلیل نگرانی بیش از جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی از آمریکا رقبا.

به DOJ در ژانویه افتتاح 13-تعداد کیفرخواست علیه Huawei گفت که آن درگیر است در یک “دهه” عملیات “اختلاس مالکیت فکری” از ایالات متحده شرکت های فن آوری. آن را نیز متهم شده است در حال توسعه سیستم مانیتورینگ برای چینی اویغور اردوگاه های اقامت اجباری و فروش ایالات متحده آمریکا تکنولوژی به ایران در نقض تحریم.

دولت چین بارها گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس و سعی در پوشش آن مجرمیت برای گسترش این بیماری کشنده است. چینی مقامات دولتی حتی ترویج تئوری توطئه ادعا که coronavirus بود و در واقع آورده به شهر ووهان توسط اعضای fo ارتش ایالات متحده.

سی ان ان همچنین به اتهام نشر چینی تبلیغات. در ماه گذشته از آن منتشر شده یک داستان در افراد ارتش آزادی در حالی که با استناد به چینی دولت کنترل رسانه ها به عنوان منبع آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de