چینی تحت کنترل دولت خروجی رسانه ها در پاسخ به ما انتقاد با ساخت کارتون مسخره Pompeo

چین در پاسخ به انتقاد از ایالات متحده در مورد آن botched دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس با ایجاد یک تبلیغ کارتون که مسخره وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

این کاریکاتور با عنوان “Pompeo اعتبار آزمون” ایجاد شده توسط چینی خارجه-حمایت رسانه های خروجی CGTN و برای اولین بار ویژه آنلاین چهارشنبه با توجه به فاکس نیوز. کارتون طراحی شده است به مانند یک بازی ویدیویی و تصویر می کشد Pompeo مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط انسان به اندازه coronavirus میکروب در حالی که نوار بهداشتی و یا “اعتبار نوار” را کاهش می دهد در طول زمان.

دیده بان:

کارتون نیز از ویژگی های سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که دفاع چین و به نظر می رسد به کم ارزش کردن ادعاهای ساخته شده توسط Pompeo و دولت آمریکا. یک چنین ادعا شده است که این ویروس در انسان ساخته شده است. در حالی که اکثریت ما سازمان های اطلاعاتی بر این باورند که این ویروس به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه سازمان نیز به صراحت رد این ادعا که آن را انسان ساخته شده است.

Pompeo شده است هدف از تبلیغات انتخاباتی از شیوع کروناویروس آغاز شد. چینی رسانه های دولتی قبلا به نام Pompeo “منحط” و “بد” و با اشاره به انتقاد خود از چین به عنوان “تف سم.” (مربوط به: حزب کمونیست چین می فرستد رسمی داند در آمریکا Coronavirus ‘دروغ’)

کاریکاتور منتشر شده توسط CGTN است و تنها در آخرین دور از تبلیغ علیه دولت ایالات متحده. پس از نسخه کارتونی Pompeo خود را از دست می دهد سلامت باقی مانده و یا اعتبار او فرو می ریزد و می گوید: “زمانی که من مدیر سازمان سیا ما دروغ ما فریب خورده ما به سرقت برده است.”

بازی با نتیجه گیری از این خط: “شما باید صادقانه در این همکاری های بازی است.”

اما چین متهم شده است که از پوشش تا شواهد و پنهان کردن اطلاعات در مورد ویروس و سازمان اطلاعات آلمان به این نتیجه رسیدند که چین خواست که به تاخیر در انتشار اطلاعات در مورد شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de