چینی می گوید: تجهیزات برای پاکستان ضبط شده توسط هند به صورت صنعتی و نه نظامی استفاده


پکن: چین روز پنجشنبه رد هندی اتهام که اتوکلاو صنعتی ایران پاکستان, محدود, چینی, کشتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نظامی گفت: این در واقع یک عملیات حرارتی کوره پوسته سیستم و نه دوگانه-استفاده از آیتم های طبقه بندی شده تحت عدم اشاعه و صادرات رژیم است.

“پس از به دنبال اطلاعات ما می دانیم که این مورد در واقع یک عملیات حرارتی کوره پوسته سیستم تولید شده توسط یک شرکت چینی در چین است. این است که برای استفاده های نظامی است و نه یک dual-استفاده از آیتم تحت عدم اشاعه و کنترل صادرات,”, چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: در طول خود را به طور منظم جلسه.

او در پاسخ به یک سوال در مورد تاجر چینی کشتی Da Cui یون حمل یک اتوکلاو صنعتی کشف و ضبط اخیرا توسط مقامات گمرکی.

ژائو Lijian اظهار داشت که چین کشتی های تجاری و مالک آن اعلام کرده بود در این مورد صادقانه از قبل به مقامات هند.

“بنابراین هیچ پنهان و یا اعلام نادرست.”

رد هندی ادعا می کنند که اتوکلاو صنعتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “تولید بسیار دوربرد بالستیک, موشک یا ماهواره به فضا پرتاب موشک” او گفت که به عنوان یک مسئول کشور چین بوده است به شدت انجام بین المللی عدم گسترش تعهدات و تعهدات بین المللی.

با توجه به رسانه های کشتی تحمل هنگ کنگ پرچم بازداشت شد, آداب و رسوم در Kandla پورت در گجرات در حالی که در مسیر به بندر قاسم پاکستان در فوریه 3.

محموله این کشتی چینی شده است offloaded: و نگهداری در godown در بندر این گزارش گفت:.

رسانههای هند گزارش شده بود که کارشناسان در هند دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) تا به حال ‘تایید’ که اتوکلاو صنعتی توقیف از کشتی چینی می تواند مورد استفاده برای تولید بسیار دوربرد بالستیک موشک یا ماهواره به فضا پرتاب موشک”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im