با صدها نفر از مسافران پس از رسیدن در آفریقا از چین هر روز مقامات دلیل باید نگران coronavirus آلوده قاره های دیگر.

آفریقا به حدود 1 میلیون چینی, آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه. بسیاری از این افراد در آفریقا وجود دارد به عنوان بخشی از چین در تلاش برای استخراج آفریقای منابع معدنی با توجه به موسسه توسعه اقتصاد است. اما تهدید کارگران چینی آوردن coronavirus با آنها به آفریقا مقامات به شدت نگران AP گزارش شده است.

“ما در حال حاضر تمرین و بهداشت و حتی در معادن” رئیس اتحادیه کارگران معدن زامبیا گفت: AP. با این حال ساده بهداشتی ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع این بیماری بالقوه کشنده.

در حالی که اساسی تجهیزات پزشکی مانند دستکش و ضد عفونی شده اند انبار در زامبیا یک کشور آفریقایی با قابل چینی حضور زامبیا فیزیوتراپیست Fundi Sinkala هشدار می دهد که در کشور خود است “قطعا آماده نیست” با توجه به AP. “اگر ما تا به حال یک زن و شوهر از موارد, آن را به سرعت گسترش,” او می گوید.

Chinese people working in Africa as miners have become increasingly common in recent years as China continues to develop African resources. (Getty Images/Akintunde Akinleye)

مردم چین مانند این یکی کار در آفریقا به عنوان کارگران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای شایع در سال های اخیر به عنوان چین همچنان به توسعه آفریقایی منابع است. (گتی ایماژ/Akintunde Akinleye)

یکی از آفریقا کلید نقاط ضعف در این منطقه از ویروس مهار این قاره را عدم توانایی در شناسایی و قرنطینه اوایل موارد است. وجود بحرانی کمبود تست کیت که پزشکان را قادر می سازد به افتراق آنفولانزا از چیزی بیشتر وخیم و در اجرای بیمارستان در زامبیا موفق به جداسازی افراد از ورود چین با پتانسیل Coronavirus علائم AP گزارش شده است.

همچنین گزارش شده است که یک دکتر چینی شده است که رسیدگی به بیمار در زامبیا بد افتاده و شده است وجود ندارد و از کار برای هفته گذشته AP گفت. (مرتبط: Coronavirus و قرنطينه: چگونه Wokeness به خطر می اندازد بهداشت عمومی)

اما از آنجا که هیچ کس در زامبیا دارای منابع آزمون coronavirus به طور خاص, آن غیر ممکن است می گویند که آیا یا نه آن نشان دادن علائم مبتلا به این ویروس هستند.

این است مجبور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به کار گیرند “فقط با تکیه بر علایم” Sinkala گفت. “اما از آنچه که ما در حال یادگیری در حال حاضر برخی از مردم [که coronavirus] نشان می دهد به سختی هر گونه علائم در همه,” او اضافه می کند.

در حالی که نه زامبیا و نه آفریقا به عنوان یک کل را تایید کرده اند هر گونه موارد از coronavirus زامبیا وزارت بهداشت سخنگوی قول داد به AP که اگر کشور خود را تایید یک مورد آن “قطعا اطلاع رسانی در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی