چینی کارشناسان پزشکی برای کمک به پاکستان در مبارزه با کروناویروس

عکس: نرم افزار

پکن: معاون وزیر ملی چین کمیسیون بهداشت Zeng Yixin روز پنجشنبه اعلام کرد که پکن ارسال خواهد شد یک تیم از کارشناسان پزشکی به پاکستان به همکاری نزدیک با مقامات بهداشتی و ارائه کمک و تخصص در مبارزه خود را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“به عنوان مورد نیاز پاکستان به سمت چین در حال آماده سازی یک تیم پزشکی به پاکستان دیدار و این تیم از کارشناسان پرداخت خواهد شد زمینه سفر به محلات مختلف در پاکستان” Zeng گفت: در حالی که در پاسخ به یک سوال توسط نرم افزار در یک کنفرانس مطبوعاتی در چین همکاری با جامعه بین المللی در مبارزه با COVID-19 برگزار می شود در چین دفتر اطلاعات شورای دولتی.

Zeng گفت: این تیم می تواند به اشتراک گذاری تجربه خود را در مقابله با این بیماری خود را با همتایان پاکستانی. او افزود که تیم چینی نیز می تواند بحث در مورد کمک های دیگر مهم است.

معاون وزیر گفت که چین بلافاصله به اشتراک گذاشته درمانی و پیشگیری از پروتکل های با پاکستان زمانی که COVID-19 ضربه زدن به کشور است.

“ما نیز به اشتراک گذاشته شده با دوستان پاکستانی از طریق ویدئو-link چین تجربه در درمان و مهار” او اضافه شده است.

Zeng Yixin همچنین گفت که مقامات چینی نیز تا به حال بسیار خوب بحث در مورد مسائل دیگر از پاکستان در پی جدید شیوع کروناویروس.

اذعان پاکستان حمایت چین علیه coronavirus دنگ Boqing معاون چین همکاری های توسعه بین المللی آژانس گفت که چین به مبارزه با این بیماری همه گیر در پاکستان تمدید پشتیبانی عالی.

پاکستان بسیج همه ممکن است لوازم پزشکی به حمایت چین و اندازه گیری تا به حال نقل مکان کرد متعدد مردم چین است.

دنگ گفت: دو کشور در مواجهه با چالش های مشابه و چین آماده بود برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با پاکستان و ارائه پاکستان به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

“به عنوان یک ماده در واقع ما در حال حاضر ارائه چهار دسته از کمک به پاکستان در شرایط تست کیت محافظ مناسب برای صورت ماسک های هواکش و سایر لوازم پزشکی,” او گفت:.

دنگ گفت: برای مرحله بعدی طرف چینی نیز در حال برنامه ریزی برای ارائه بیشتر به فوریت نیاز به کمک به پاکستان است.

“علاوه بر این ما نیز حمایت پاکستان در ساختمان موقت قرنطینه بیمارستان,” او اضافه شده است.

دولت چین ارائه شده 83 کشورها و سازمان های بین المللی با کمک های اضطراری به نبرد رمان coronavirus.

این کشور فعالیت های مشترک اطلاعات در مورد Covid-19 و افزایش مبادلات فن آوری با کارشناسان بین المللی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>