چینی بازار بازگشایی و آنها هنوز هم فروش خفاش سگ و گربه

حیوانات زنده هستند و هنوز برای فروش در بازار مواد غذایی که پس از بازگشایی این کشور به تازگی اعلام پیروزی بیش از coronavirus.

قفس پر از سگ و گربه در انتظار کشتار و غیربهداشتی تهیه, حیوانات, است, دوباره, گزارش یک دید مشترک در چینی بازار مواد غذایی که اغلب به نام خیس-بازار در کشور خبرنگاران با ایمیل های روزانه.

چین دستور داد که آن را مرطوب-بازار تعطیل شود در ماه ژانویه پس از ظهور حقایق نشان می دهد که کروناویروس اولین بار انتقال به انسان از طریق خفاش ها و دیگر حیوانات زنده به فروش می رسد در اغلب گه مکان های بازرگانی با توجه به کسب و کار خودی. اما در حال حاضر که چین می گوید آن را مورد ضرب و شتم ویروس بازار به نظر می رسد از سر گرفته کسب و کار به عنوان معمول است.

“بازار رفته اند به عامل در دقیقا به همان شیوه به عنوان آنها قبل از coronavirus” گفت: Daily Mail خبرنگار که مشاهده می شود بازار دوباره باز Dongguan. “تنها تفاوت این است که ماموران امنیتی سعی کنید برای جلوگیری از هر کسی عکس گرفتن که هرگز قبل از.”

خبرنگار دیگری در گویلین, یک شهر در جنوب غربی چین و عکس ثبت تبلیغات خفاش ها, مارها, عنکبوت, مارمولک و عقرب برای فروش به عنوان درمان برای بیماری های شایع. (مرتبط: دانشمندان هشدار داد که خفاش ها و چینی مرطوب بازار می تواند به پرورش بعد از همه گیر در سال 2013)

تصاویر هم شروع به گردش در رسانه های اجتماعی از سنتی چینی غذاهای عجیب و غریب در نظر گرفته با استانداردهای غربی برای فروش در تازه بازگشایی مرطوب بازار. CNBC میزبان Jim Cramer توئیت کردن تصویری از زنده scorpions برای فروش.

اگر چه چین می گوید آن را مورد ضرب و شتم COVID-19 بسیاری از آنها شک و تردید در مورد چگونه صادقانه حاکم کمونیست چین شده است در گزارش عفونت آمار در سراسر این بیماری همه گیر. ملی نقد آمریکا را شناسایی ده ها تن از موارد که در آن چین به دروغ جهان در مورد این ویروس در مرزهای خود است.

چین ثبت کرده است 82,342 موارد این ویروس با توجه به جهان داده است. مورد اول به نظر می رسد در ووهان در ماه نوامبر گزارش LiveScience.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>