خانواده چینی میزبان آموز پاکستانی در خانه در ویروس-آمار هوبئی استان

عکس: نرم افزار

پکن: به عنوان بازتابی از رشد اوراق قرضه بین چین و پاکستان یک خانواده چینی شده است میزبانی پاکستان در خانه خود در یک روستا در هوبئی استان از شیوع پنومونی ناشی از رمان coronavirus.

عبدالصمد از Larkana منطقه از استان سند خود را تکمیل کرده بود MBBS ماه گذشته از یانگ تسه دانشگاه Jiangzhou از هوبئی سخت ضربه توسط ویروس.

قبل از ترک زادگاه او رفت و به کشف مناطق اطراف آن اما گیر کردم بعد از دولت بسته خروج و ورود به شهرستان اقدامات پیشگیرانه با توجه به شیوع کروناویروس در این منطقه است.

در این وضعیت دشوار یک فرد چینی توسعه یافته کمک کند و او را به خانه اش در یک روستا در نزدیکی هنگامی که او آمد به دانستن در مورد خود و ملیت.

“پس از هفته آخر ژانویه, من شده اند با آنها زندگی می کنند به عنوان یک عضو خانواده است. آنها در حال ارائه تمام امکانات رایگان از هزینه. من زندگی در یک اتاق خواب جداگانه و گرفتن مواد غذایی بسیار عالی است.”

صمد گفت: برنامه این است که راه این خانواده چینی در نظر گرفتن مراقبت از خود بی سابقه بود و اثبات ریشه دار دوستی بین مردم دو کشور است.

“من اینجا هستم تا برای شش سال گذشته و به تماشای عشق و محبت برای پاکستان در میان چینی, ملت, من تصمیم گرفتم به دنبال آینده شغلی در چین,” او اضافه شده است.

او گفت که او در تماس با خود دانشگاه و پدر و مادر خود را در پاکستان و به آنها گفت که او امن بود و زندگی در یک محیط بسیار دوستانه.

او گفت که یک کودک از خانواده تا به حال تبدیل شدن به دوستان خود و او اغلب رفت و به مزارع با خانواده و کمک به آنها.

صمد گفت که چین همواره در خط مقدم در کمک به پاکستان در زمان نیاز و گفته بود: “در حال حاضر ما به نوبه خود به حمایت و همبستگی با برادران چینی ما”.

“همین دلیل است که من داوطلب برای نبرد علیه coronavirus و خواسته من دانشگاه برای من ارسال به یک بیمارستان در ووهان”.

در مورد تخلیه دانش آموزان از ووهان و هوبئی او گفت که دانشجویان از بیش از 120 کشور مختلف بودند در این استان و تنها چند کشور تصمیم به خروج دانش آموزان خود را.

او اشاره کرد که همه دانش آموزان از جمله پاکستان شد امن تر و امن و حال و پس از نگاه.

وی با بیان این اعتماد به نفس است که کشور چین به زودی خواهد آمد از این مرحله موقتی و غلبه بر این بیماری با یک تعهد قوی و حل و فصل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر