عکس: AFP

پکن/اسلام آباد: پاکستان سه دانش آموزان مبتلا به کروناویروس در چین, درمان شده است, به سفارت چین در پاکستان گفت.

“ما خوشحال به یاد بگیرند که سه تن از شهروندان پاکستانی تحت تاثیر Coronavirus در چین شده اند درمان و مرخص شده از بيمارستان در گوانگژو و شنژن در استان گوانگدونگ” چین ماموریت در پاکستان است.

“همه بهترین ها را به آنها را! با تشکر از شما تیم پزشکی در چین” به آن اضافه شده برچسب زدن سفیر پاکستان به چین Naghmana هاشمی و دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا.

هیچ جزئیات بیشتری از این دانش آموزان با این حال به اشتراک گذاشته شد توسط این ماموریت است.

ماه گذشته دکتر میرزا اعلام کرده بود که چهار نفر از دانش آموزان پاکستانی در چین مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای coronavirus در یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد است. در آن زمان بیش از حد SAPM حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن نام از دانش آموزان آسیب دیده با رسانه ها.

“دولت خواهد شد مراقبت از دانش آموزان که قرارداد ویروس” او تا به حال گفت: در پايه بلند كن بادي.

مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی صعود گذشته 1,100 روز چهارشنبه اما تعداد موارد جدید کاهش یافت و برای دومین مستقیم روز افزایش امید شیوع بیماری می تواند اوج در اواخر این ماه.

به عنوان پکن همونطور شامل شیوع, تعداد افراد آلوده در یک سفر دریایی کشتی ژاپن در سواحل رز به 174 — بزرگترین خوشه ای خارج از سرزمین اصلی چین.

یکی دیگر از 97 نفر را در چین افزایش ملی تلفات به 1,113 در حالی که بیش از 44,600 مردم در حال حاضر آلوده شده است به تازگی به نام COVID-19 ویروس.

—با ورودی های اضافی از AFP


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su