سفارت چینی در یکشنبه مطمئن پاکستان که آن را به حال یک “درک کامل” از وضعیت دانش آموزان پاکستانی در ووهان و هوبئی استان روبرو هستند.

“چین می خواهد در مورد مراقبت از شما به عنوان خود ما. همه چیز در حال بهتر شدن و لطفا بقیه مطمئن باشید شما به خوبی محافظت شده ایم” به سفارت چین در پاسخ به توییت های ارسال شده توسط دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا.

قبلا دکتر میرزا بود در توئیتر خود نوشت که دولت “بسیار شدت” بحث در مورد وضعیت خود را در بالاترین سطح دولت چین در یک پیام به دانش آموزان پاکستانی در چین و خانواده خود را.

“[ما] را به بهترین تصمیم با در نظر گرفتن همه عوامل با اشاره به ویرانگر coronavirus بالقوه جهانی همه گیر. مطمئن باشید شما خود ما هستند و ما مراقبت!” توییتی دستیار ویژه.

قبلا سفیر پاکستان به چین Naghmana هاشمی گفت: با توجه به عدم اجازه برای بازدید از coronavirus-آمار ووهان آنها می تواند رسیدن به رشته دانش آموزان پاکستانی.

پاکستان در ایران گفت که تا دوره قرنطینه به اتمام است وجود دارد کامل مستند در ووهان در غیر این صورت آنها خواهد رسیده اند دانش آموزان پاکستانی.

او گفت که مقامات پاکستانی در تماس با همتایان چینی خود در پکن و ووهان و بی درنگ پاسخ به هر پرس و جو توسط یک شهروند پاکستانی در چین است.

فرستاده گفت که آنها نیز به روانی کمک به شهروندان رشته در قرنطینه مناطق.

مرگ و میر از این رمان coronavirus رسید گذشته 800 در سرزمین اصلی چین روز یکشنبه سبقت جهانی مرگ و میر در 2002-03 شیوع بیماری سارس حتی به عنوان سازمان جهانی بهداشت گفت: شیوع بیماری در ظاهر به “ثبات”.

با 89 بیشتر مردم در حال مرگ — بیشتر در هوبئی استان در مرکز شیوع — تلفات در حال حاضر بالاتر از 774 کشته در سراسر جهان با سندرم حاد تنفسی نزدیک به دو دهه پیش با توجه به آمار و ارقام از ملی مقامات بهداشتی.سفارت چینی در یکشنبه مطمئن پاکستان که آن را به حال یک “درک کامل” از وضعیت دانش آموزان پاکستانی در ووهان و هوبئی استان روبرو هستند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو