پزشکان چینی تگرگ اقدامات انجام شده توسط دولت پنجاب برای جلوگیری از coronavirus گسترش

عکس: توییتر

چینی بهداشتی کارشناسان مورد ستایش قرار داد اقدامات انجام شده توسط دولت پنجاب برای جلوگیری از گسترش این ویروس در استان است.

این سخنان ساخته شد توسط هیئتی از پزشکان چینی است که در پاکستان برای کمک به مقامات محلی مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس ملاقات وزیر عثمان Buzdar در لاهور امروز.

چینی بهداشتی کارشناسان همچنین توصیه دولت پنجاب برای اطمینان مستند به مدت حداقل 28 روز در این استان قبل از آرامش آن را در یک روش مرحله به مرحله.

“اجتماعی فاصله است کلیدی برای جلوگیری از گسترش ویروس و مقامات باید اطمینان حاصل شود lockdown برای 28 روز” کارشناسان توصیه می شود سانتی متر Buzdar.

دولت پنجاب به حال تحمیل یک مستند در 23 مارس 14 روز پس از سنبله در موارد اما محدودیت بودند آرام برای اطمینان از صاف و عرضه اقلام ضروری.

در حال حاضر این استان منجر به سراسر کشور شمارش از تایید موارد با بیش از 1100 بیماران.

روشن یک اسطوره است که این ویروس می کند برای زنده ماندن در درجه حرارت بالا, پزشکان گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که این ویروس نمی خواهد در تابستان.

کارشناسان که باید زودتر مشغول به کار در چین epicentre ووهان گفت: مسئولان برای مهار این ویروس در اسرع وقت.

Coronavirus بیمار باید تحت درمان در مراکز قرنطینه و یا در بیمارستان ها به جای اینکه در منزل نگهداری می شوند” آنها گفت:

جلسه توجیهی در منفعل واکسیناسیون فرزندتان روش برای COVID-19 درمان آنها گفت: در شرایط بحرانی پلاسما درمان مفید ثابت. “سه ضد ویروسی داروها نیز استفاده شده است با موفقیت.”

کارشناسان نیز تایید دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از دولت پنجاب حاوی ویروس و برای درمان بیماران و نیز تجربیات خود را با مقامات استانی طی ارسال در ووهان.

سانتی متر BUzdar تشکر از حمایت و کمک های ارائه شده توسط دولت چین به پاکستان در زمان نیاز و گفت: دوستی بین دو کشور باید آزمون زمان ایستاده بود.

کارایی که با مقامات چینی مبارزه کرده اند نبرد در برابر این بیماری همه گیر است که به عنوان مثال برای تمام جهان و پاکستان خواهد یادگیری درس خود را تجربه Buzdar گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de