شرکت چینی می پرسد پاکستان برای پیوستن به دست برای شروع COVID-19 واکسن محاکمه

AFP/فایل

یک شرکت داروسازی خواسته موسسه ملی بهداشت (NIH) دست به دست هم داده برای شروع تست بالینی بالقوه coronavirus واکسن ژئونیوز گزارش روز شنبه.

شرکت چینی Sinopharm پیشنهاد شده است که آزمایش های بالینی از خود را غیر فعال COVID-19 واکسن’ انجام می شود در پاکستان به صورت متقابل به نفع هر دو کشور است.

این شرکت دارویی در آن نامه به NIH گفت که “موفق کارآزمایی بالینی در پاکستان خواهد آن را به یکی از [این] چند کشور برای راه اندازی یک COVID-19 واکسن”.

NIH, مدیر اجرایی, Maj Gen دکتر عامر Ikram زبان به Dawn.comگفت که هیچ پیشرفت ساخته شده تا کنون البته این امر می تواند یک چیز خوب برای پاکستان اگر محاکمه خواهد گرفت.

Dr Ikram گفت که چند موانع قبل از دادگاه می تواند شروع در کشور و این که قبل از تصویب هیئت مدیره اخلاق مورد نیاز بود این نشریه اعلام کرد.

“در این روند ما یک مقدار زیادی از بینش عملی که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما” در این نامه گفت.

“ما در همکاری نزدیک با [] NIH کارآزمایی بالینی تیم در طول پردازش برای موفقیت این کارآزمایی بالینی به عنوان این تلاش است از بیشترین اهمیت برای کشور ما مطابق با زمان همه گیر وضعیت” Sinopharm اضافه شده است.

‘پاکستان می تواند انجام 20,000 آزمون’

صحبت کردن با Geo News, Dr Ikram گفت که پاکستان روزانه ظرفیت آزمون COVID-19 رسیده بود “20,000” و این که یک سیاست جدید بود که پیش نویس برای انجام آزمایشات.

“آزمون انجام خواهد شد تحت عنوان “آزمون و ردیابی’ روز جمعه در مناطق مختلف” او گفت:, و اضافه کرد که قبل از این تنها زائران و مسافران که از خارج از کشور بودند که مورد آزمایش قرار.

“عنوان بسیاری از 52 آزمایشگاه در سراسر کشور در حال حاضر ظرفیت می تواند انجام 20,000 آزمون در روز,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im