چین Coronavirus پوشش ریپ صفحات از اتحاد جماهیر شوروی چرنوبیل راهکار: گزارش

چین را تکرار تلاش برای پنهان کردن ریشه های رمان coronavirus شده اند قابل توجه پاسخ به اتحاد جماهیر شوروی تلاش برای تطهیر چرنوبیل بحران.

که بلافاصله پس از چرنوبیل شوروی نگهداری حقیقت حتی از ساکنان آنها مجبور به تخلیه — و بسیاری از آنها گفت: آنها می شود مجاز به بازگشت به خانه در سه روز زمان است. توسط مقامات اجازه می دهد تا به صورت کامل تخلیه سطح تابش آنقدر زیاد است که evacuees انجام شده که آلودگی آنها بیش از هزاران مایل و تعدادی در حال حاضر زده شده با تابش بیماری.

چین پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده است که در ووهان به نظر می رسد باید به دنبال یک الگوی مشابه دولت-عرضه شده با دروغ و متعاقب آن فاجعه بار خسارت های ناخواسته.

با توجه به یک گزارش از استرالیا تلگراف جدید, پرونده وارد شده توسط “پنج چشم” هوش اتحاد ریختن محکم نور جدید در چه حزب کمونیست چین ممکن است شناخته شده و در مورد ریشه های این ویروس و چه مدت است که اطلاعات یا پنهان از بقیه جهان و یا به طور فعال نابود شده است.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده و کانادا و انگلستان و استرالیا و نیوزیلند همه کمک به این پرونده که خطاب تعدادی از موضوعات با توجه به ریشه و گسترش سارس-COV2 در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19.

در میان نکات اصلی بودند CCP تلاش برای از بین بردن شواهد آزمایشگاهی سکوت هر که در تلاش برای صدای زنگ و تداوم این دروغ که این ویروس بود نه انتقال از انسان به انسان است.

سازمان جهانی بهداشت به عنوان مثال اعلام کردند که این ویروس فقط می تواند به انسان از اصل آن بت میزبان — بیانیه آنها بر اساس به طور کامل در خط حزب است که چین تحویل داده بود. (مرتبط: FLASHBACK Jan. 14: چه کسی می گوید هر کس نگران نباشید چون چین می گوید Coronavirus نیست مسری)

چین همچنان به اصرار دارند که این مورد تا هفته سوم در ماه ژانویه به رغم گزارش های ضد و نقیضی از تایوان در اوایل دسامبر 31 و از هنگ کنگ در ماه ژانویه 4.

با وجود مدارک و شواهد از انسان-انسان انتقال از اوایل دسامبر PRC مقامات آن را انکار تا 20 ژانویه. سازمان بهداشت جهانی می کند همان است. در عین حال مقامات در تایوان نگرانی در اوایل دسامبر 31, آیا به عنوان کارشناسان در هنگ کنگ در تاریخ 4 ژانویه.

با توجه به پرونده, اما, مقامات چینی به خوبی آگاه اواسط ژانویه که این ویروس بسیار مسری بود. در واقع این ادعا که واژه های جستجو مربوط به رمان coronavirus در حال حاضر در حال سانسور.

در دسامبر 31, مقامات چینی آغاز شده و سانسور اخبار از ویروس از موتورهای جستجو حذف نظر از جمله ‘سارس تنوع’ ‘ووهان غذاهای دریایی بازار” و ” ووهان ناشناخته بوده است.’

اقدامات دیگر بودند گزارش گرفته شده در اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه به پاک کردن هر گونه شواهدی وجود دارد که این ویروس تا به حال حتی مورد مطالعه قرار گرفته است. به ووهان, مرطوب بازار که بسیاری بر این باورند که منبع از اولین موارد بسته شد در تاریخ 1 ژانویه و ضد عفونی بدون بررسی. نمونههای گرفته شده از اصطبل و حیوانات در سایت در زمان بسته شدن.

یک روز بعد گزارش شد که هشت پزشکان که اقدام به صدای زنگ با توجه به این ویروس جدید دستگیر شده بود. بعدی روز ملی چین کمیسیون بهداشت دستور تخریب هر “ووهان پنومونی” نمونه که در حال حاضر جمع آوری شده است.

ژانویه 12, شانگهای آزمایشگاه شده بود توقیف برای به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به ویروس ” توالی DNA. کمتر از دو هفته بعد دولت چین مانع ووهان موسسه ویروس شناسی از نمونه های این ویروس با محققان دانشگاه تگزاس است.

چین همچنان به کمتر از آینده انکار دسترسی به هر کسی — حتی کسانی که — بررسی ریشه های این ویروس است.

در حالی که همه کسانی که کمک به 15-صفحه: پرونده به نظر می رسد در توافق با بسیاری از کارشناسان — که در چین به عدم شفافیت باعث شده است که گسترش به مراتب بدتر از آن ممکن است در غیر این صورت — چه آنها نمی همه در موافقت اولیه منبع.

برخی هنوز بر این باورند که مرطوب بازار شد و به احتمال زیاد منشاء این ویروس. مقامات ایالات متحده به ویژه در روزهای اخیر ابراز داشته اند بیشتر و بیشتر اعتماد به نفس که منشأ آن در یک آزمایشگاه بود اما به احتمال زیاد منتشر شده توسط حادثه.

با توجه به داده های اخیر این بیماری همه گیر کوروناویروس به بیمار نزدیک به 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدن نزدیک به 250 ، 000 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de