‘چین برنده’: Tucker Carlson جزئیات ناراحت کننده حقایق در مورد کوروناویروس پاسخ در 15 دقیقه باز مونولوگ

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson معتقد است که آمریکا رهبران اشتغال چینی ها lockdown مدل coronavirus پاسخ داده است که چین به پیروزی در پایان.

باز پنج شنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” با تقریبا 15 دقیقه مونولوگ آغاز شد که با تماس به لیبریا گاوین Newsom را “پناهگاه در محل” سفارش 63 روز پیش “آغاز بی سابقه توده قرنطینه که تغییر کرده است این کشور برای همیشه” کارلسون مشاهده شده است که ایالات متحده در حال حاضر “سخت به رسمیت شناختن نسبت به دو ماه پیش است.”

فاکس نیوز میزبان ominously توضیح داد تمایل خود را به “گرفتن بر روی نوار کاست برای ضبط برخی از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است در اینجا” قبل از سیستم عامل رسانه های اجتماعی بان کی مون “ناراحت کننده حقایق” و تنها اجازه می دهد “یک نسخه از داستان است.”

“اولین چیزی که به یاد داشته باشید این است که رهبران ما نمی به سادگی لغو قانون اساسی این کشور حقوق یک روز از یک سرماخوردگی شروع می شود. آنها زمینه گذاشته ، آنها نرم مخالفت با دوخت ترس” او آغاز شد.

تماشا کنید:

“اما آنها کاملا اشتباه” کارلسون گفت: پس از جزئیات ترسناک اولیه coronavirus مرگ پیش بینی های بسیاری داده شده توسط unqualifed مردم که تا به حال بسیاری از در وحشت. “ما در حال حاضر می دانم که به لطف گسترده آزمایش خون که ویروس نیست که کشنده است. یک درصد از coronavirus عفونت تولید خفیف علائم یا بدون علائم در همه. آنها بدون علامت است. مرگ و میر است که بخش کوچکی از آنچه به ما گفته شد آن خواهد بود.”

فاکس نیوز میزبان با اشاره به چند مطالعات نشان داد که مرگ در محدوده و یا زیر 1 درصد “بسیار پایین تر از آنچه که آنها به ما گفت آن خواهد بود” قبل از اینکه از بازی کلیپ های رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواستار هواکش و یا “ده ها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند” و دکتر Anthony Fauci گفت: دولت چین بود که “شفاف است.”

به عنوان دیدگاه “آگاهانه و مستقل فکر آمریکایی که تا به حال سوالات واقعی در مورد عقل” از “زیر چینی” مستند مدل “شروع به ناپدید می شوند از Twitter, YouTube و Facebook” تاکر استدلال آنها جایگزین “سخت فعالان سیاسی مانند Zeke امانوئل” که “مجاز” به “مطرح به عنوان کارشناسان این ویروس کاهش.”

هنگامی که مردم به ما بگویید که “ما هیچ انتخاب” the Daily Caller, موسس, اظهار, پس از پخش یک کلیپ از امانوئل تماس برای هیچ “بازگشت به حالت عادی تا زمانی که پیدا کردن یک واکسن یا موثر داروها” شما باید “اجرا” چرا که “ما همیشه یک انتخاب است.”

دیگر رهبران سیاسی مانند حزب جمهوری خواه گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ از سوی دیگر تصمیم به “سعی کنید یک رویکرد متفاوت” با وجود condemnations و وخیم prognostications دیده اند نتایج جامد.

“آنچه که شما تقریبا هرگز از این افراد بود ساده و تبدیل در مورد اینکه آیا آن را در واقع کار,” او گفت:. “آنها نمی خواهند به بحث در مورد آن.” (مرتبط: “بیشتر کردن پایه از متوسط خود را اپیدمیولوژی’: تاکر به نقل از دکتر Fauci را “دلقک سطح’ اشتباهات سوالات ‘قدرتمند’ نقش)

هر چند هنوز هم وجود دارد بسیار به یاد کارلسون ذکر چند چیز “شما نیاز به دانستن است.”

“وجود دارد که از امشب دقیقا هیچ مدرکی به عنوان در حال حاضر که این مستندات در امریکا را نجات داد, زندگی در هر نقطه. در این کشور است. در واقع ممکن است توده قرنطينه کشته شدن مردم او گفت:” قبل از به نقل از گزارش های اخیر از جی پی مورگان نشان می دهد که پایان دادن به مستندات بود که “در ارتباط با کندتر گسترش ویروس.”

بعد, the Daily Caller, co-founder تقابل رسانه ای در واکنش به داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem نور دست پاسخ که از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“پیام همه این البته بی تردید: کالیفرنیا صرفه جویی شد مردم آن را در حالی که جناح راست, پیر, داکوتای جنوبی شد غوطه وری را به یک فاجعه,” او گفت:. “بود که بیش از پنج هفته پیش. چگونه همه چیز به نوبه خود در پایان ؟ … تا به امروز در مورد پنج نفر در هر 100000 نفر در داکوتای جنوبی فوت کرده اند از تو coronavirus. در کالیفرنیا مرگ و میر است 8.4 در هر صد هزار نفر است. که 64 درصد بالاتر است.”

“بد اقتصاد نه تنها مردم را فقیرتر آنها پایان زندگی” فاکس نیوز میزبان گفت: پس از اشاره به این رسانه در محکومیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این بیماری همه گیر است که بد اقتصادی می تواند کشتن مردم است.

“برای پنجاه سال امریکا به طور پیوسته حمل آن تولید شغل در خارج از کشور” کارلسون به این نتیجه رسیدند. “در سن coronavirus دهها میلیون نفر از خدمات شغل دور رفته اند. بسیاری نمی خواهد بازگشت. بنابراین تنها تولید چپ است اما در اینجا گرفتن – تولید کنندگان در چین در حال حاضر. به عبارت دیگر چین به دست آورد. بنابراین بدون توجه به آنچه آنها به شما بگویم در سال های آینده این چیزی است که اتفاق افتاده است. این است که آنچه در واقع اتفاق افتاده است. به یاد داشته باشید آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im