“چین بود و نه راستگو’: Ex-FDA رئیس اسکات Gottlieb توضیح می دهد که چگونه پکن گمراه جهان در مورد کوروناویروس

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو با انتقاد از سازمان بهداشت جهانی و دولت چین روز یکشنبه گفت که هر دو مانع جهانی پاسخ به این رمان coronavirus به احتمال زیاد اجازه می دهد آن را به گسترش بیشتر به طور چشمگیری در سراسر جهان است.

“چین بود و نه راستگو با جهان در ابتدا از این” گوتلیب در مصاحبه ای گفت: در CBS “چهره ملت است.”

“تا به حال آنها بیشتر شده است راستگو با جهان که آنها را قادر به بیشتر راستگو با آنها ممکن است واقع شده است قادر به مهار این به طور کامل.”

گوتلیب که در سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال گذشته گفت که دولت چین با تاخیر های حیاتی دو قطعه از اطلاعات است که باید اجازه داد کشورهای دیگر برای جلوگیری از گسترش coronavirus: شواهدی وجود دارد که coronavirus می تواند انتقال از طریق انسان به انسان تماس با ما زندگی می کنند و نمونه ای از این ویروس که شروع به گسترش از یک مرطوب بازار در ووهان در نوامبر سال 2019. (مرتبط: اسکات Gottlieb یک برنامه ریزی دقیق برای بازگشایی ایالات متحده)

“وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که در اواخر ژانویه 20 [مقامات چینی] هنوز هم گرفت و گفت که هیچ انسانی به انسان انتقال و, بود که اعتبار آن ادعا می کند در ژانویه 14 نوع فعال کردن obfuscation چین” گوتلیب گفت.

گوتلیب گسترش در همان نقطه در یک مصاحبه جداگانه جمعه.

او گفت: ملی بررسی غنی لوری که مقامات چینی بودند ردیابی شیوع کروناویروس در ووهان در دسامبر 2019 و می دانستند که این ویروس ها نمایش داده می شود انسان به انسان انتقال است. تا به حال مقامات بین المللی شناخته شده است که این ویروس منتقل می شود در شیوه ای که آنها به احتمال زیاد می شده اند بهتر آماده برای همه گیر ممکن است.

“اگر آنها را برقرار مراحل پس از آن و آینده بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد و سپس این ممکن است کاملا قابل اجتناب رویداد جهانی گفت:” لوری در یک مصاحبه پادکست.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده ارائه شده مشابه نقد دولت چین در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 31 مارس است.

“جامعه پزشکی تفسیر چینی داده که این جدی بود اما کوچکتر,” او گفت:. “از آنجا که من فکر می کنم احتمالا ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها.”

گوتلیب همچنین گفت: پکن حاضر برای به اشتراک گذاشتن زندگی گونه ای از ویروس که تاخیر در توسعه یک تست است که می تواند در تشخیص بیماران مبتلا به COVID-19.

“چه کسی باید آنها را انجام دهید که” گوتلیب گفت. “تا به حال آنها را انجام داده است که قبل از آن ما می تواند طراحی و توسعه یک تست تشخیصی قبل از آن.”

Gottlieb به نام که به تولید و پس از عمل گزارش بررسی “چه چین بود یا نبود به دنیا بگویید و چگونه است که مانع جهانی پاسخ.”

با وجود آن مناجات نارضایتی Gottlieb گفت که او باور ندارد که دولت آمریکا باید بودجه که. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که او با توجه به کشیدن بودجه برای سازمان است. ایالات متحده کمک 15 درصد از کسانی که بودجه بزرگترین تا کنون هر کشور است.

“من فکر نمی کنم این زمان پال خواستار قطع بودجه دولت این است که با توجه به این واقعیت است که من فکر می کنم این است که برای تبدیل شدن به اپیدمی در نیمکره جنوبی” گفت: Gottlieb. او گفت که که خواهد بود مفید در کمک به سازمان ملل در نیمکره جنوبی است که از منابع لازم نیست که برای مقابله با یک بیماری همه گیر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im