چین شد مورد تحسین قرار گرفته به عنوان جدید “رهبر جهانی” برای توزیع تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس اما بسیاری از این تجهیزات بنا به گزارش معیوب

چین شد مورد تحسین قرار گرفته که موقعیت خود را به عنوان رهبر جهانی برای توزیع تجهیزات پزشکی به کشورهای آسیب دیده از coronavirus این هفته اما در حال حاضر به نظر می رسد که بسیاری از تجهیزات معیوب بود.

این خبر پس از NBC اخبار منتشر شده بسیار مورد انتقاد قرار داستان روز پنج شنبه با عنوان “آمریکا در تلاش برای جلوگیری coronavirus چین ادعا میکند خود را به عنوان رهبر جهانی.” هلند دریافت 1.3 میلیون ماسک از چین و 600,000 بودند معیوب, با توجه به رسانه های هلندی. اسپانیا و جمهوری چک نیز دستور داد صدها هزار نفر از کیت های آزمایش و 80% از آنها گزارش معیوب. (مرتبط: میچ مک کانل بازسازى مبارزات انتخاباتی به وعده های غذایی تلاش برای Kentuckians متاثر از Coronavirus)

پنجشنبه NBC داستان بخوانید:

با ایتالیا نیاز مبرم به تجهیزات پزشکی, یک ابرقدرت اقتصادی در پا کمک کند.

نه ایالات متحده.

این چین بود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای ساخت تا 100,000 هواکش برای این بیماری همه گیر کوروناویروس که او می گوید نه همه استفاده خواهد شد و برخی ارسال خواهد شد در خارج از کشور به متحدان مانند بریتانیا. (مرتبط: Pelosi می گوید سنا Coronavirus لایحه تبعیض آمیز است به ساکنان DC, یک روز قبل از مجلس رای)

اخبار تجهیزات معیوب می آید فقط به عنوان ارشد سازمان بهداشت جهانی رسمی بروس Aylward ثبت شد قطع مصاحبه با هنگ کنگ روزنامه نگاران پس از آنها ضمنی تایوان بود که بخشی از چین است.

خبرنگار پرسید که آیا این که اجازه می دهد تایوان برای تبدیل شدن به یک عضو دولت است. آن تا کنون شده است قادر به با توجه به چین اصرار که تایوان است نه یک دولت مستقل.

Aylward در ابتدا واکنش نشان نمی دهند ظاهر می شود به تظاهر او نمی تواند این سوال را بشنود. زمانی که خبرنگار دهید او را دوباره, او ادعا می کند آشکار او را نمی شنوند و این سوال اما به سرعت درخواست که او “حرکت به یکی دیگر.”

وقتی خبرنگار می پرسد این سوال دوباره Alyward لغو تماس بگیرید.

چین خود را در مکان اعداد در coronavirus مرگ و میر و عفونت به مدت طولانی تحت درمان با سوء ظن. ووهان که در آن ویروس اولین شکست, گزارش مرگ 2,500 اما در طی دو روز طول بحران فقط یکی از شهرستان های هشت سردخانه دریافت محموله 5000 تزئینی برای حمل خاکستر متوفی با توجه به Shanghaiist.

سردخانه قصد دارد به انتشار تزئینی در نرخ 500 دلار در هر روز تا 4 آوریل. اگر این شهر هفت دیگر سردخانه اتخاذ همان سیاست است که مجموع 40,000 تزئینی با شروع با تایید تحویل در مارس 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>