چین virus epicentre برطرف محدودیت های مسافرتی و پس از مستند

مسافران وارد در ووهان ایستگاه های شنبه, مهمترین پوشیدن دنده محافظ و wheeling چمدان. عکس: AFP

چینی شهر از 11 میلیون نفر بود که صفر برای چه شد جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس احتمال بازگشایی در روز شنبه پس از بیش از دو ماه تقریبا در انزوای کامل.

ووهان قرار داده شد تحت مستند در ماه ژانویه با ساکنان ممنوع به ترک موانع حلقه شمشیربازی این شهرستان در حومه شدید و محدودیت در زندگی روزمره.

اما عمده حمل و نقل و صنعتی hub در حال حاضر حاکی از پایان طولانی خود را در انزوا با رسانه های دولتی نشان دادن برای اولین بار رسما تحریم مسافر قطار پس از رسیدن به شهرستان فقط بعد از نیمه شب.

مردم در حال حاضر مجاز به وارد کردن اما نه ترک و بسیاری از قطارها شده بود به طور کامل رزرو روز در پیش است.

AFP دیدم جمعیت از مسافران پس از رسیدن به ووهان ایستگاه در شنبه اکثر wheeling چمدان در کنار آنها.

برخی از آنان موفق به بازگشت به شهر یک روز قبل از آن در خدمات راه آهن بودند که توقف در این شهر اما اسمی ممنوع مسافران از پیاده — به عنوان اجرای ممنوعیت سفر شروع به سهولت.

یک زن که وارد روز جمعه گفت که او و دختر او بوده است و دور از شوهرش برای نزدیک به 10 هفته است.

“به عنوان قطار نزدیک ووهان فرزند من و من هر دو بسیار هیجان زده” 36 ساله گفت: خبرگزاری فرانسه در روز شنبه.

“این احساس مانند قطار در حال حرکت سریع تر از قبل از من گفت: راننده باید بدانند که ما واقعا می خواهید برای رفتن به خانه.

“او با عجله به سوی پدر خود و تماشای آنها را از پشت من نمی تواند کمک کند اما گریه,” او اضافه شده است.

کارکنان در ووهان ایستگاه بودند همه چادری در تمام دنده محافظ با پذیرش میز صف آماده به روند عودت که در خارج از کشور.

چین در حال حاضر مبارزه برای کنترل موج وارداتی از موارد به عنوان عفونت افزایش می یابد در خارج از کشور.

به عنوان مسافر به انتظارنشسته بودند تا به خروج از ایستگاه شنبه — برخی از پوشیدن دو ماسک, دستکش, چهره صفحه نمایش و یا کامل لباس محافظ — یک کارگر در یک hazmat کت و شلوار فریاد زد: برای هر کسی از بازگشت از خارج از کشور به جلو آمده.

همه تازه واردان در ووهان را به نمایش سبز کد در یک برنامه تلفن همراه به ثابت کند که آنها سالم هستند.

در جای دیگر در چین صف های طولانی مسافران در صف در ایستگاه های قطار به هیئت مدیره با سرعت بالا خدمات به ووهان.

مسافران در شانگهای تا به حال خود را در دماهای بررسی توسط کارکنان در عینک ایمنی و ماسک بعد از شبانه روزی خود را صبح روز شنبه خدمت.

محدودیت در ساکنان رفتن به خارج از ووهان نخواهد بود برداشته تا آوریل 8, زمانی که فرودگاه را نیز بازگشایی برای پروازهای داخلی.

ووهان آخرین منطقه از استان هوبی به دیدن سفر زمینی محدودیت برداشته اگر چه برخی از بزرگراه های منتهی به این شهرستان در حال حاضر بازگشایی در این هفته.

گائو Xuesong یک کارگر در ووهان را به صنعت خودرو وارد شهر شب جمعه.

“این احساس تقریبا مانند بازگشت به زمین بیگانه چون من شده اند را برای بیش از دو ماه است,” او گفت: AFP.

صفر موارد نه صفر خطر

جدید کروناویروس شناسایی شد در ماه دسامبر شده است و مربوط به یک بازار در شهر که به فروش حیوانات وحشی برای مصرف انسان است.

ووهان به پرداخت قیمت سنگین برای شیوع با بیش از 50,000 افراد آلوده و بیشتر COVID-19 مرگ و میر بیش از هر شهر دیگر در چین است.

سه نفر وجود دارد بیشتر مرگ و میر در این شهرستان در روز شنبه مقامات بهداشتی گزارش شده است.

ووهان در ابتدا تلاش برای جلوگیری از شیوع و AFP خبرنگاران شاهد صف های طولانی بیماران بیمار در یکی از ضعف بیمارستان شهرستان در ماه ژانویه است.

اما اعداد را به طور چشمگیری کاهش یافته در هفته های اخیر. آمار رسمی نشان می دهد وجود داشته اند کمتر از 20 مورد جدید در سراسر استان در دو هفته گذشته.

بسیاری از ووهان متروی شبکه راه اندازی مجدد در روز شنبه در حالی که برخی از مراکز خرید باز خواهد شد درهای خود را در هفته آینده.

بانک ها بازگشایی شد در اوایل این هفته و اتوبوس خدمات از سر گرفته شد اما ساکنان هشدار داده شده است در مقابل سفر غیر ضروری و کسانی که بیش از 65 شده است گفت: برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

مطالعه این هفته در بر داشت مستند در ووهان موفق به متوقف کردن سریع گسترش ویروس در آهنگ های خود و به امکانات مراقبت های بهداشتی بسیار مهم اتاق تنفس — اما هشدار داد در برابر باز شدن این شهر بیش از حد به زودی.

بیش از 2500 نفر هنوز در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری در ووهان از جمله نزدیک به 900 “شدید” موارد است.

لیو Dongru از هوبئی کمیسیون بهداشت گفت: اگر چه بخش هایی از ووهان شده بود طبقهبندی به عنوان “کم خطر” مناطق کار برای کنترل این ویروس نیاز به ادامه.

“صفر موارد گزارش شده برابر نیست صفر خطر,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>