عکس: AFP

پکن: چین روز دوشنبه گفت: آن ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی و جراحی و ماسک به عنوان تلفات از coronavirus پرید بالا 360 ساخت آن کشنده تر از سارس بحران نزدیک به دو دهه پیش است.

57 جدید و میر تایید شنبه بود تنها-بزرگترین افزایش روزانه از این ویروس شناسایی شد در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان که در آن اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد از حیوانات در یک بازار به انسان است.

این ویروس پس از گسترش به بیش از 24 کشور با وجود بسیاری از دولت ها تحمیل بی سابقه سفر ممنوعیت ورود که از چین است.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است بحران جهانی بهداشت اورژانس و خارجی مرگ و میر ناشی از این ویروس تایید شد در فیلیپین در روز یکشنبه.

“چه چین به فوریت نیاز به در حال حاضر پزشکی ماسک و لباس محافظ و عینک ایمنی” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مقامات در ولایت است که خانه را به بیش از 300 میلیون نفر — از جمله گوانگدونگ countrys پرجمعیت ترین — دستور داده اند که هر کس به پوشیدن ماسک در تلاش برای مهار این ویروس.

اما کارخانه قادر به تولید حدود 20 میلیون ماسک یک روز تنها عامل در بین 60 تا 70 درصد از ظرفیت صنعت, سخنگوی وزارت تیان Yulong گفت که عرضه و تقاضا در “تنگ تعادل” به عنوان یک نتیجه از سال جدید قمری ،

تیان گفت: مقامات در نظر گرفتن مراحل را در ماسک از اروپا و ژاپن و آمریکا در حالی که وزارت امور خارجه گفت: کشورها از جمله کره جنوبی و ژاپن و قزاقستان و مجارستان بود اهدا لوازم پزشکی.

اما یکی از 57 جدید مرگ و میر گزارش روز دوشنبه در ووهان و بقیه از استان هوبی که بیشتر آن شده است تحت مستند برای تقریبا دو هفته است.

ملی تلفات رسیده 361 — بیش از 349 سرزمین اصلی مرگ و میر ناشی از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2002-03.

تعدادی از عفونت ها نیز شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی عبور 17,200.

سارس ناشی از یک عامل بیماری زا شبیه به کروناویروس جدید و همچنین سرچشمه در چین کشته 774 نفر-با بسیاری دیگر از مرگ و میر در هنگ کنگ.

اقتصادی

این ویروس است که مصرف فزاینده اقتصادی, تلفن, خاموش کردن کسب و کار در سراسر چین مهار مسافرت های بین المللی و تأثیر خطوط تولید عمده مارک های جهانی است.

شانگهای بازار سهام سقوط تقریبا هشت درصد دوشنبه در اولین روز معاملاتی پس از تعطیلات به عنوان سرمایه گذاران بازی گرفتن تا با آخرین هفته جهانی عقب نشینی است.

در ووهان است که تغییر کرده است از شلوغ صنعتی hub به نزدیکی-شهر ارواح ساکنان شده در ترس از ابتلا به ویروس.

این شهرستان امکانات پزشکی غرق شده اند با وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا گزارش روز شنبه که 68 پزشکی تیم 8,300 کارکنان فرستاده شده بود به هوبئی.

و در میان فشار دولت شده است مسابقه به ساخت دو بیمارستان برای درمان آلوده.

اول از کسانی که 1000-تخت تسهیلات بود که با توجه به باز در دوشنبه فقط 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد.

اما با مرگ و میر فزاینده در ووهان و دیگر مناطق هوبئی آن را بلافاصله روشن است که چه تاثیر کلی این بیمارستان را در حاوی این بیماری همه گیر.

شهر صنعتی Wenzhou 800 کیلومتر (500 مایل) در شرق قرار داده شد تحت مشابه مستند به ووهان در روز یکشنبه و نه میلیون مردم دستور به ماندن در خانه.

محدودیت سفر

ظهور این ویروس را همزمان با سال جدید قمری هنگامی که صدها میلیون نفر سفر در سراسر کشور برای هويدا.

در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به جمعه گذشته تعطیلات تمدید شد سه روز به مقامات وقت بیشتری برای مقابله با بحران.

اما برخی از شهرهای بزرگ افغانستان از جمله شانگهای — تمدید دوباره آن و بسیاری از مدارس و دانشگاه ها باید با تاخیر شروع شرایط جدید.

ترافیک جاده روز یکشنبه هنگامی که صدها میلیون نفر از مردم شده اند که انتظار می رود به بازگشت به شهرهای خود از کار پایین بود 80 درصد حمل و نقل وزارت گفت.

سفر با قطار بودند پایین 74 درصد در سال گذشته با توجه به انتخاب و هواپیما سفر یک پنجم.

بسیاری از شرکت ها ارائه شده کارکنان این گزینه برای کار از خانه و یا تاخیر, سفر و یا به سادگی باقی مانده بسته شده است.

توقف گسترش

از کشورهای G7 — کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, بریتانیا و ایالات متحده-همه موارد تایید شده از ویروس.

آمریکا و استرالیا و نیوزیلند و اسرائیل را ممنوع اعلام کرد اتباع خارجی از دیدن اگر آنها شده اند در چین به تازگی و آنها همچنین هشدار داد شهروندان خود در برابر رفت و آمد وجود دارد.

بسیاری از کشورهای تخلیه صدها نفر از شهروندان خود را از چین — با برخی از آنها را مجبور به قرنطینه در بازگشت خود را — و بیشتر شرکت های هواپیمایی لغو خدمات به سرزمین اصلی است.

وزارت امور خارجه روز شنبه گفته است که ما برای اولین بار برای تخلیه اتباع بدون ارائه “کمک قابل توجهی” به چین است.

ایالات متحده اقدامات باعث شده بود “وحشت”, گفت: سخنگوی Hua Chunying.

مغولستان و روسیه و نپال بسته اند زمین های خود را به مرزهای, در حالی که نیمه خودمختار هنگ کنگ روز دوشنبه اعلام کرد این بسته شد اما دو گذرگاه زمین.

همچنین در روز دوشنبه خطوط کروز انجمن بین المللی است که نشان دهنده برخی از بزرگترین اپراتورهای گفت عروق را انکار شبانه روزی به مسافران و خدمه که به تازگی از سفر به چین است.

در هفته گذشته بیش از 6000 مسافر صرف حدود 12 ساعت در مستند در کوستا Smeralda کشتی کروز در بندر تا دو گردشگران چینی می ترسید به این ویروس آزمایش منفی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو