ملخ swarms تهدید مواد غذایی در شرق آفریقا که در آن 12 میلیون در حال حاضر رفتن گرسنه است. AFP/سومی Sadurni

سرکنسولگری چین در کراچی تایید در مطبوعات از انتشار آن اعزام یک تیم از کارشناسان به پاکستان در روز یکشنبه به تجزیه و تحلیل شدت در حال انجام ملخ بحران در این کشور را با رفتن به مناطق آسیب دیده.

در این بیانیه اشاره کرد که این تیم بود پس از رسیدن در پاکستان در اسلام آباد دعوت و که آن را “بازدید از مناطق مربوطه در سند بلوچستان, استان ها و غیره. از 23 فوریه تا 4 مارس به بازرسی ملخ وضعیت بحران”.

آنها را نگه دارید بحث و گفتگو با مقامات مربوطه و پاکستان کارشناسان و تدوین برنامه های خاص برای مقابله با بحران سرکنسول Li Bijian گفت و افزود که او را همراهی تیم در طول ارزیابی خود از جمله سفر به کویته.

“در حال حاضر دولت و مردم چین در حال مبارزه با یک جنگ علیه COVID-2019. از ابتدای شیوع این بیماری همه گیر دولت و مردم پاکستان شده است بصورتی پایدار و محکم ایستاده همراه با چین برای مبارزه با این بیماری همه گیر” در این بیانیه ادامه داد.

“پاکستان در حال حاضر رو ملخ بحران است. دولت و مردم چین را ملخ بحران از خود و از نزدیک کار خواهد کرد با طرف پاکستان برای مقابله با آن ارائه هر چه کمک آنها می توانید.

“وجود دارد و شرکت و اعتماد به نفس قوی است که چین و پاکستان برنده خواهد شد دو جبهه جنگ در برابر این بیماری همه گیر و ملخ بحران با تلاش های مشترک” به آن اضافه شده است.

چین می خواهد صادرات کاسته کردن

هفته گذشته چین اعلام کرده بود که با توجه به هوایی و آفت کش ها پشتیبانی برای کمک به مبارزه با ملخ ازدحام در پاکستان به عنوان مواد غذایی وزارت مطرح alarm بیش فوری کاهش نیاز. سفیر جمهوری مردم چین یائو جینگ گفت: دولت با توجه به عرضه آفت کش ها و سم پاشی تجهیزات به پاکستان به عنوان یک اورژانس پروژه.

“طرف چینی را ارسال یک هیئت از کارشناسان فنی هفته آینده به پاکستان بیشتر عمدی در هوایی مدیریت ملخ” یائو گفته بود پس از دیدار با امنیت غذایی وزیر مخدوم Khusro بختیار. “هیئت نیز بازدید ملخ-مناطق آسیب دیده.”

چینی ها در ایران اضافه شده است که پکن بود علاقه مند به افزایش واردات محصولات کشاورزی از پاکستان از جمله پیاز و سیب زمینی و گوشت است.

“چین می خواهد به سهولت صادرات این محصولات قبل از سطح بالا مراجعه انتظار می رود در ماه مه سال 2020” او گفت:.

بختیار تا به حال مطلع سفیر مورد نیاز از آفت کش ها و پشتیبانی هوایی برای کنترل ملخ ازدحام در پاکستان به ویژه سند و بلوچستان. شرکت کنندگان در این جلسه مطلع شدند مورد وضعیت فعلی از مناطق آسیب دیده و چگونه ملخ در حال گسترش است وجود دارد.

وزیر بود و همچنین تاکید بر اهمیت اقدامات انجام شده توسط کشورهای همسایه برای کنترل ملخ swarms.

بختیار آگاه بود, سفیر مورد نیاز از پشتیبانی هوایی از چین به محدود کردن تولید مثل ملخ در مناطق آسیب پذیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im