یک مقام چینی روز دوشنبه نشان داد که Financial Action Task Force (FATF) بود و پس از آن در آخرین جلسه عمومی تصمیم به پاکستان اجازه می دهد زمان بیشتری برای ادامه اجرای طرح اقدام تجویز شده توسط دیده بان.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Geng Shuang ساخته وحی در یک نشست خبری در روز جمعه پس از او پرسیده شد که آیا موضع چین در پاکستان در این موضوع تغییر کرده بود.

“پاکستان ساخته شده است که تلاش های زیادی در بهبود آن counter-terror سیستم تامین مالی است که به رسمیت شناخته شده توسط اکثریت قریب به اتفاق FATF اعضای آن در آخرین جلسه عمومی به این نتیجه رسیدند در 20 فوریه در پاریس” Geng اظهار داشت: در پاسخ به یک سوال.

“این تصمیم گرفته شد در این نشست که پاکستان اجازه خواهد داشت به زمان بیشتری برای ادامه اجرای طرح اقدام است.”

سخنگوی بود در پاسخ به یک سوال در مورد گزارش از نشریات است که تا به حال ادعا کرد که پکن خواهد شد پیوستن به هند و دیگر کشورهای در ‘ارسال یک پیام قوی به پاکستان و اصرار آن را به تحقق تعهد به مبارزه با تروریسم و تامین مالی و پول شویی’.

“موضع چین در بخش مربوط به موضوع بدون تغییر باقی می ماند” گفت: Geng صراحت افزود که پاکستان ساخته شده است که تلاش های زیادی در سرکوب و ترور را تامین مالی شبکه های.

او افزود که پاکستان در تلاش بوده است “به رسمیت شناخته شده توسط اکثریت قریب به اتفاق FATF اعضای آن در آخرین جلسه عمومی”.

این سخنگو تصریح کرد که چین مدعی است که هدف و هدف از این watchdog بود که برای حمایت از کشور در تلاش برای تقویت موسسات علیه پول شویی و تامین مالی ترور و حفاظت بین المللی تامین مالی سیستم.

“ما آماده همکاری با اشخاص مربوط به ارائه کمک های بیشتر به پاکستان در این منطقه” اظهار داشت: سخنگوی.

FATF آشکار خواهد شد رسمی آن تصمیم امروز در مورد این که آیا پاکستان را خروج از لیست خاکستری یا نه.

پاریس مبتنی بر جهانی ضد پول شویی ناظر خواهد بود انعقاد پنج روز جلسه به بررسی پیشرفت های ساخته شده توسط پاکستان در اجرای آن 27-نقطه طرح اقدام است.

بیش از 200 نماینده حاضر در جلسه در پاریس که وارد پنجمین روز از امروز.

همچنین بخوانید: FATF جلسه عمومی: پاکستان به احتمال زیاد برای جلوگیری از لیست سیاه

پاکستان قرار داده شده بود در لیست خاکستری در ژوئن 2018 شد و با توجه به طرح اقدام به تکمیل اکتبر 2019 و یا در صورت خطر قرار می گیرد watchdog را از لیست سیاه همراه با ایران و کره شمالی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de