پکن: پکن گفت: آن “هرگز درگیر” در cybertheft پس ما کیفرخواست چهار چینی, اعضای ارتش به اتهام دخالت در سال 2017 نرم از آژانس رتبه بندی اعتباری Equifax.

آمریکا وزارت دادگستری در روز دوشنبه متهم به هکرها از سرقت اطلاعات حساس شخصی از برخی از 145 میلیون آمریکایی در یکی از بزرگترین در جهان-تا کنون نقض داده.

چهار نفر از اعضای ارتش چین را 54 موسسه تحقیقات شد, به اتهام چند فقره, هک, کامپیوتر, تقلب, جاسوسی اقتصادی و سیم تقلب.

مقامات ایالات متحده گفت: در آن زمان بیش از یک سال و برای پیگیری آنها از طریق 34 سرور در 20 کشور آنها گفته می شود استفاده می شود برای پنهان کردن آهنگ های خود را.

“این یک حرکت سازمان یافته و قابل ملاحظه ای بی پروایی نشان دادن جنایی دزدی اطلاعات حساس نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها و همچنین به عنوان کار سخت و مالکیت معنوی از یک شرکت آمریکایی توسط یک واحد نظامی چینی,” دادستان کل لایحه Barr گفت.

پکن قویا رد این ادعا در روز سه شنبه گفت: این یک “مدافع سرسخت از امنیت سایبر”.

“دولت چین و ارتش… هرگز در شرکت و یا شرکت در فعالیت های تجارت, سرقت از طریق اینترنت گفت:” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang در به طور منظم نشست خبری.

جمع آوری اطلاعات

هک حیرت زده آژانس اطلاعاتی آمریکا: دنبال یک شبیه نفوذ در خدمات مدنی پایگاه داده دفتر مدیریت پرسنل (OPM) نیز مقصر در چینی.

پس از آن و همچنین هتل های غول پیکر ماریوت اطلاعات از دست رفته در برخی از 500 میلیون مشتریان جهانی به هکرها اعتقاد بر این بود ،

مقامات ایالات متحده بر این باورند که چینی نظامی و سرویس های امنیتی در حال جمع آوری داده های شخصی در آمریکا به شدت اطلاعاتی اهداف.

پس از OPM هک وجود دارد نگران است که پکن می تواند با استفاده از این اطلاعات برای شناسایی ما جاسوسان کار تحت پوشش غیر-اطلاعات مشاغل.

FBI معاون دیوید Bowdich گفت: هیچ شواهدی وجود دارد در عین حال از Equifax داده شده استفاده می شود به عنوان مثال به ربودن یک فرد حساب بانکی یا کارت اعتباری.

اما او افزود: “اگر شما می توانید از اطلاعات شناسایی شخصی از مردم شما می توانید انجام بسیاری با آن است.”

آتلانتا-بر اساس Equifax یکی از سه غول کوچک-تنظیم اعتباری-raters که رفت و برگشت تا اطلاعات مالی در همه آمریکایی ها — کارت های اعتباری خود را و فعالیت های بانکی به خصوص — که لزوما همراه با شناسایی داده های خود را مانند آدرس و شماره امنیت اجتماعی.

هکرها گفته می شود در زمان استفاده از یک آسیب پذیری در Apache Struts وب-نرم افزار کاربردی است که Equifax تا به حال در آن سیستم است.

در حالی که آپاچی اطلاع مشتریان مشکل در مارس 2017, Equifax ثابت نیست آن را برای ماه ها اجازه می دهد هکرها برای ورود به سیستم های خود را با سهولت نسبی.

آنها آلوده Equifax رایانه با وب “پوسته” که به آنها توانایی از راه دور دستکاری سیستم ها و به سرقت هویت است که گسترش دسترسی خود را.

محققان گفت: چینی ها با استفاده از رمزگذاری کانال های فرار برخی از 9,000 نمایش داده شد از طریق Equifax را computing systems برای به دست آوردن, divide, فشرده سازی و exfiltrate داده ها بیت به بیت.

آمریکا معتقد است که مظنون وو Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی — در حال حاضر در چین است.

برش گوشه

در بیانیه ای Equifax تشکر وزارت دادگستری به کمک آن و متعهد به حفاظت بهتر از اطلاعات مصرف کننده.

“Cybercrime یکی از بزرگترین تهدیدات رو به ملت ما امروز آن است که یک جنگ مداوم است که هر شرکت ادامه خواهد داد تا به عنوان مهاجمان رشد پیچیده تر ،

اما سناتور Ron Wyden گفت: یک راه حل برای پیاده سازی قوی تر قوانین حفظ حریم خصوصی را به زور بهتر رفتار سازمانی.

“هنگامی که شرکت هایی مانند Equifax متراکم کردن گسترده فروشگاه های حساس و اطلاعات شخصی و سپس برش گوشه ها در امنیت آنها را تبدیل به غیر قابل مقاومت برای اهداف غیر دوستانه رژیم مانند چین” او گفت:.

علاوه بر داده های آمریکایی هکرها به ثمر رساند اطلاعات شخصی نزدیک به یک میلیون انگلیسی ها و کانادایی ها در نقض.

Barr گفت که در حالی که بسیاری از کشورها جمع آوری اطلاعات برای امنیت ملی دلایل تنها چین را در نوردید تا داده های عظیم در شهروندان است.

“سالها ما شاهد چین اشتهای سيری اطلاعات شخصی آمریکایی,” او گفت:.

“این داده ها دارای ارزش اقتصادی و این دزدی می توانید خوراک در چین توسعه هوش مصنوعی و ابزار و همچنین ایجاد هوش با هدف قرار دادن بسته است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو