پکن: رئیس جمهور چین ملبس به ماسک صورت و تا به حال درجه حرارت خود را چک روز شنبه در حالی که بازدید از پزشکی کارگران و بيماران تحت تاثیر مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 900 نفر است.

رئیس جمهور چین که به نام ویروس یک “دیو” ساخته نادر ظاهر عمومی در میان شیوع بیماری به دیدار مقدم کادر پزشکی در بیمارستان درمان بیماران آلوده.

تماس با وضعیت ویروس epicentre “هنوز هم بسیار قبر”, یازدهم خواست “اقدامات قاطع تر” برای جلوگیری از گسترش این بیماری گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

یازدهم تا حد زیادی نگهداری می شود از چشم های عمومی پس از شیوع ویروس spiralled در سراسر کشور از استان هوبی به آلوده کردن بیش از 40 ، 000 مردم است.

او منصوب برتر لی کچیانگ به رهبری یک گروه مقابله با شیوع و آن را لی که بازدید زمین صفر در ووهان ماه گذشته.

روز دوشنبه یازدهم قرار دادن بر روی یک ماسک آبی و سفید فولاد لباس شب برای دیدار با پزشکان در پکن Ditan بیمارستان رعایت درمان بیماران و صحبت از طریق لینک ویدئو به پزشکان در ووهان رسانه های دولتی گفت.

او سپس به بازدید از یک جامعه مسکونی در مرکز پکن به “بررسی و راهنمای” تلاش برای مهار اپیدمی گفت: دوربین مدار بسته.

فیلم نشان داد Xi داشتن درجه حرارت خود را گرفته با یک دماسنج مادون قرمز و سپس صحبت با جامعه کارگران و تکان دادن در لبخند ساکنان تکیه خارج از آپارتمان خود ویندوز.

شیوع این بیماری باعث شده است تا اقدام بی سابقه توسط دولت چین از جمله قفل کردن تمام شهرستانها در هوبئی و همچنین برش حمل و نقل در سراسر کشور, بسته شدن, جاذبه های توریستی و گفتن صدها میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه.

این اقدامات گسترده تبدیل شهرستانها به شهر ارواح-اما وجود دارد برخی از نشانه هایی از حالت عادی بازگشت در روز دوشنبه.

– نگران بودند –

جاده ها در پکن و مالی توپی از شانگهای تا به حال به طور قابل توجهی بیشتر ترافیک در حالی که جنوب شهر گوانگژو گفت: این امر شروع به رزومه عادی حمل و نقل عمومی.

اما برای کسانی که در کار نبود تعادل آسان به اعتصاب.

“البته نگران بودند گفت:” 25 سال surnamed لی در پکن سالن زیبایی که بازگشایی شد شنبه.

“هنگامی که مشتریان در آمده ما برای اولین بار خود را متوسط و سپس با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و از آنها بخواهید برای شستن دست های خود را.”

شانگهای دولت پیشنهاد مبهوت برنامه کار اجتناب از وعده های غذایی گروه و داشتن حداقل یک متر (حیاط) به دور از همکاران.

بسیاری از آنها را تشویق به کار از خانه و برخی از کارفرمایان به سادگی با تاخیر باز برای یک هفته دیگر.

رسانه های دولتی گزارش داد که تعداد مسافر در مترو پکن شد پایین در حدود نصف روز دوشنبه در مقایسه با روز کار عادی.

مراکز خرید بزرگ در پایتخت متروک و بسیاری از بانک ها بسته است.

یک کارمند بانک در شانگهای بود از رفتن به کار برای یک نیم روز با دیگر کارگران به دلیل گرفتن در بعد از ظهر.

بقیه روز او را از خانه کار می کنند.

“این باعث می شود کار ما سخت تر است چرا که ما نیاز به دسترسی به سیستم در دفتر ما,” او گفت: AFP.

مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور بسته باقی ماند.

تلفات پیشی جهانی مرگ و میر در 2002-03 شیوع بیماری سارس در زمانی که چین به خود جلب کرد محکومیت بین المللی برای پوشش موارد هر چند پکن کشیده شده ستایش از سازمان بهداشت جهانی در این زمان.

– بازگشت –

یک پیشرفت تیم برای کسانی که رهبری بین المللی متخصص ماموریت در این ویروس وارد چین در اواخر روز دوشنبه به ریاست بروس Aylward که نظارت سازمان 2014-2016 پاسخ به اپیدمی ابولا در غرب آفریقا.

پیش از ورود تیم که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داده شده است برخی از “در مورد موارد” از موارد در خارج از کشور مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین است.

“ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ” او هنوز توییتی.

داخل قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر کردن ژاپن یکی دیگر از 65 نفر تشخیص داده شده است با رمان coronavirus وزارت بهداشت گفت: از آوردن تعداد کل شناخته شده عفونت در کشتی به 135.

الماس شاهزاده خانم بوده است در قرنطینه پس از ورود کردن, ژاپنی, ساحل اوایل هفته گذشته پس از این ویروس شناسایی شد در سابق مسافری که دلپذیر در ماه گذشته در هنگ کنگ.

در چین شرقی شهر Wuxi گفت: هر کسی که در تلاش برای ورود از استانهای با تعداد زیاد موارد خواهد بود “را متقاعد به بازگشت” در حالی که سوژو در نزدیکی شانگهای به حالت تعلیق در تمام حمل و نقل مسافر به شهرستانهای اطراف.

“من فقط بررسی می شود و آن را به 18 ساعت برای من برای رفتن به محل کار با دوچرخه” نوشت: یکی از نا امید رفت و آمد در بندگی توییتر-مانند سایت های رسانه های اجتماعی Weibo.

سفر مقامات گفته شده است 11 میلیون سفر با قطار و جاده یا هواپیما شنبه — 84 درصد پایین در همان روز در سال گذشته است.

فراتر از چین و بریتانیا روز دوشنبه ثبت دو برابر شدن موارد به هشت و دولت هشدار داد شیوع رمان coronavirus بود “جدی و تهدید قریب الوقوع است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار وقوع خواهد ناپدید می شوند در ماه آوریل به علت داغتر و آب و هوا و پیش آگهی در تقابل با آمریکا, مقامات بهداشتی که احتیاط در مقابل اظهار نظر در شیوع مسیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de