چین آماده خرید نفت تگزاس در میان Coronavirus رکود

با قیمت نفت رفتن را از طریق زمین به عنوان اقتصاد ایالات متحده در تلاش از این بیماری همه گیر کوروناویروس چین و دیگر کشورهای خارجی می تواند انتخاب کنید تا برخی از تگزاس نفت در زیرزمین معامله قیمت.

ملی مستند ویران شده است بخش انرژی با ماشین های در حال هدایت به محل کار سفر هواپیمایی در نزدیکی توقف و ورشکستگی ثابت نگرانی فاکس کسب و کار اخبار گزارش روز شنبه.

GARDEN CITY, TX - FEBRUARY 05: An oil well owned an operated by Apache Corporation in the Permian Basin are viewed on February 5, 2015 in Garden City, Texas. The well produces about 55-70 barrels of oil per day. As crude oil prices have fallen nearly 60 percent globally, many American communities that became dependent on oil revenue are preparing for hard times. Texas, which benefited from hydraulic fracturing and the shale drilling revolution, tripled its production of oil in the last five years. The Texan economy saw hundreds of billions of dollars come into the state before the global plunge in prices. Across the state drilling budgets are being slashed and companies are notifying workers of upcoming layoffs. According to federal labor statistics, around 300,000 people work in the Texas oil and gas industry, 50 percent more than four years ago. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

یک چاه نفت متعلق به اداره شده توسط آپاچی شرکت در حوضه پرمین مشاهده شده در فوریه 5 2015 در گاردن سیتی, Texas. (عکس توسط Spencer Platt/گتی ایماژ)

قیمت یک بشکه نفت به تازگی کاهش یافت و به زیر $0 در هر بشکه رسید.

حتی قبل از COVID-19 رکود اقتصادی ضربه 98 تگزاس شرکت های انرژی تا به حال برای ورشکستگی زمینه پس از 2015 توجه به فاکس کسب و کار.

اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور اختصاص 30 میلیون بشکه در روز در درآمد از دست رفته در حالی که قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه کمک به جهانی پر از نفت فاکس کسب و کار گزارش شده است. (مربوط به: ‘قلمرو ناشناخته’: انرژی تحلیلگران نگران افزایش قیمت نفت می تواند سقوط به زیر صفر را وادار به تولید به اقدامات رادیکال)

با بسیاری از شرکت ها در تلاش برای زنده ماندن آن را می سازد آنها را برای اهداف چین — که همیشه به دنبال به گسترش آن در سبد انرژی. اگر چین یا دیگر دشمن خارجی قدرت کنترل امریکا در تولید نفت, از آن می شود و نه فقط اقتصادی فاجعه اما امنیت ملی نگرانی است.

“من اعتقاد دارم که آن را ملی نگرانی های امنیتی اجازه می دهد تا غیر دوستانه کشورهای خارجی به در آمده و خرید زمین و نفت در تگزاس و ایالات متحده آمریکا” تگزاس راه آهن کمیسر Wayne مسیحی گفت: فاکس کسب و کار. (مرتبط: یک بشکه نفت در حال حاضر هزینه های کمتر از یک واقعی هر بشکه)

راه آهن کمیسیون تنظیم حالت برای شرکت های نفت و گاز.

U.S. President Trump laughs as he speaks at the Shell Pennsylvania Petrochemicals Complex in Monaco, Pennsylvania

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خندد به عنوان او صحبت می کند در مورد ایالات متحده آمریکا تولید انرژی و ساخت و تولید در پوسته پنسیلوانیا مجتمع پتروشيمی در موناکو, پنسیلوانیا, ایالات متحده Aug. 13, 2019. رویترز/جاناتان ارنست

فاکس کسب و کار اشاره کرد که پرمين منطقه تگزاس, سایت عمده انرژی کشف در سال 2018 زمانی که منطقه باز 46.3 میلیارد بشکه نفت خام 281 تریلیون فوت مکعب گاز و 20 میلیارد بشکه گاز طبیعی مایعات.

پیدا کردن این منابع به معنای ایالات متحده تا به حال دو بار مقدار ذخایر نفت و گاز است که آن را قبلا فکر می کردم و راه را برای امریکا فعلی استقلال انرژی است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de