Screengrab از بیانیه ویدئویی

پکن: دانش آموزان پاکستانی و تجار بودند که رشته در اورومچی با توجه به عدم در دسترس بودن پرواز اعطا شده است 11 روز تمدید ویزای توسط مقامات چینی.

همه آنها ارائه شده است هتل محل اقامت و غذا در دسترس خواهد بود برای آنها تا flights resume between اورومچی و اسلام آباد با توجه به منابع رسمی در اینجا در روز شنبه.

یک گروه نزدیک به 200 معامله گران و دیگر اعضای جامعه بود در اوایل این هفته از درخواست دولت پاکستان برای ایجاد ترتیبات برای تخلیه خود را به عنوان ویزا بودند منقضی شده میان تعلیق عملیات پرواز با توجه به شیوع کروناویروس.

سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui در نشست خبری روز پنج شنبه گفته بود که پاکستان گرفته تا موضوع مربوطه را با مقامات چینی و آنها باید مطمئن باشید آنها برای تسهیل.

مقامات چینی در پکن و اورومچی به طور کامل همکاری و اطمینان که همه ما اتباع از جمله دانش آموزان و معامله گران که در حال حاضر رشته در اورومچی در حال ارائه محل اقامت و غذا و بهداشت و درمان به گفته یک مقام ارشد سفارت پاکستان در پکن.

از مقامات سفارت نیز در تماس با آنها در اورومچی طوری شد که مقامات چینی و همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که کاملا بدون مشکل و دشواری مواجه شده بودن این رشته افراد گفت: این مقام.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im