چین موفق به افتخار Galwan منطقه حائل پیمان

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: خشونت که فوران روز دوشنبه در Galwan منطقه در گشت نقطه 14 گره خورده بود به چین شکست به افتخار این توافق نامه در ژوئن 6 است که این منطقه می تواند یک منطقه حائل.

یک مقام ارشد ارتش, افسر گفت: “سربازان مورد حمله قرار گرفتند که محلی افسر فرمانده از Galwan منطقه رفته بود به تایید حرکت از چینی ها سربازان از محل در بانک ها از Galwan رودخانه است.”

چینی انتظار می رود برای از بین بردن چادر خود را در این منطقه. در طول فرماندهان سپاه جلسه در ژوئن 6, تصمیم بر آن شد برای ایجاد مناطق بافر آغاز خواهد شد و این بود که به دنبال آن با یک فاز عاقلانه برداشت.

همچنین بخوانید: PM نارندرا مودی می گوید: هند می تواند به اتصالات پاسخ; نیروها در آماده باش کامل

تایید مشارکت طرح ارتش ژنرال MM Naravane گفته بود در ژوئن 13 که آن را در یک “فاز شیوه ای” در طول رقابت خط کنترل واقعی (لاک). خروج توافق را شامل نمی ایستادگی کردن نقطه در انگشت 4 در امتداد شمال پهلو از Pangong Tso دریاچه.

در اولین اظهار نظر خود بعد از عوض کردن آغاز شد, فرمانده ارتش گفت: “من می خواهم برای اطمینان از هر کس که این وضعیت در امتداد مرز ما با چین تحت کنترل است” و اضافه کرد هر دو طرف بودند disengaging شیوه ای مرحله به مرحله.

“ما شروع شده از شمال از منطقه Galwan رودخانه که در آن بسیاری از متارکه صورت گرفته است.” هند گفته یک “محدود نظامی متارکه” در نقاط همراه LAC — Galwan دره گشت نقطه 15 و چشمه های آب گرم.

همچنین بخوانید: چین ادعا می کنند بیش از Galwan دره غیرقابل دفاع – MEA

در آن بیانیه ای در flare-up, وزارت امور خارجی گفت: “در حالی که وجود دارد برخی از پیشرفت (در deescalation) از طرف چین به دنبال برپایی یک ساختار در Galwan ولی در کنار ما از لاک. در حالی که این شد یک منبع اختلاف طرف چینی در زمان قبل از عبادت و اقدام برنامه ریزی شده بود که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت ها و تلفات… آن را منعکس قصد تغییر حقایق در زمین در نقض تمام موافقت نامه های ما برای تغییر وضعیت موجود است.”

وضعیت در حال حاضر پایدار

وضعیت چهار نفر دیگر به شدت مجروح سربازان تبدیل شده است با ثبات است. همچنین 18 بیشتر jawans مجروح در حمله در حال گرفتن درمان در له.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im