چین منتقد گوردون چانگ می گوید وجود دارد ‘صفر’ اعتبار به این ادعا که ووهان آزمایشگاه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با شیوع کروناویروس

اگر چه ووهان موسسه ویروس شناسی است که انکار آن تا به حال هر گونه درگیری با ایجاد و انتشار coronavirus یک منتقد از چین هشدار داد در دوشنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” وجود دارد که “صفر” اعتبار به آن ادعا.

هنگامی که پرسیده شده توسط Fox News میزبان Tucker Carlson “چقدر اعتبار ما باید ضمیمه” به آزمایشگاه ادعای نویسنده و چین متخصص گوردون چانگ پاسخ داد: “در مورد صفر است.”

چانگ توضیح داد که در اوایل سال 2018 وزارت امور خارجه, نمایندگان بازدید ووهان آزمایشگاه “و آنها را دور نگران. آنها را دیدم پروتکل ها و اقدامات احتیاطی نمی شد که رعایت آنها در واقع گفت که وجود دارد امکان سارس-مانند همه گیر ناشی از شیوع از آن آزمایشگاه.” (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به پایان اوباما-عصر مالی به آزمایشگاه است که ممکن است باعث Coronavirus)

کارلسون پخش یک بخش از خود نشان می دهد در 31 مارس است که به بررسی امکان وجود دارد که آزمایشگاه علت coronavirus. گزارش های دیگر به دنبال آن است که پیشنهاد منابع بسیار قرار داده شده در مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت مصرف شد این اتهام بسیار جدی است.

در حالی که تاکید بر نیاز به سروز نگرانی چانگ ذکر شده “چین روزانه” یک مقام چینی نشریه که منتشر شد عکس از یخچال است که می توان در آزمایشگاه است. “این بود که تبلیغات نشان می دهد که چگونه اقدامات احتیاطی گرفته شده. شما می توانید از عکس که مهر و موم در یخچال و فریزر درب شکسته شد, بدیهی است که یکی از راه های این ویروس می توانست فرار از یخچال و در نتیجه از آزمایشگاه به عنوان خوب,” او گفت:.

نویسنده فکر کرده اید که اگر “عکس های رسمی” از سایت این “محکم” و سپس “خدا می داند چه چیز دیگری وجود دارد که ما دیده نمی شود.” (مرتبط: ترودو دولت بودجه پروژه تحقیقاتی که با همکاری چینی آزمایشگاه که در آن COVID-19 مارس آغاز شده اند)

WASHINGTON, DC - APRIL 19: U.S. President Donald Trump takes questions at the daily coronavirus briefing at the White House on April 19, 2020 in Washington, DC. New York state will begin the nation's most aggressive COVID-19 antibody testing campaign this week even as some states begin to loosen restrictions amid pressure to restart the economy. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

واشنگتن, DC – مارس 19: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد سوال روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 19, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

چانگ ادامه داد: “اما نکته این است که اطمینان که ما شنیده شنبه از مدیر آزمایشگاه نیست گرفته شود در صورت ارزش در همه. ما باید نگران بود چرا که پکن مانع مردم از واقع بررسی و نتیجه رو وجود دارد به نگرانی است.”

مفسر mused که “احتمالا وجود دارد و هیستری در پکن در حال حاضر” بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ووهان آزمایشگاه در طول پنج شنبه coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری و تعجب اگر انتشار COVID-19 ویروس یک اشتباه بود و یا “رهاننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de