چین تصویب دادگاه برای دو واکسن به عنوان جهان دانشمندان مسابقه به ضرب و شتم COVID-19 همه گیر

AFP

پکن: چین مورد تایید بالینی به صورت دو آزمايش واکسن برای مبارزه با این رمان coronavirus مقامات و گفت: به عنوان دانشمندان جهان مسابقه به ضرب و شتم همه گیر.

این واکسن با استفاده از ، coronavirus پاتوژن ها و مصوبات هموار کردن راه برای مراحل اولیه بشر محاکمه وو Yuanbin رسمی از چین, وزارت علوم و فناوری گفت: به طور منظم نشست خبری.

دولت چین غذا و دارو در روز دوشنبه تایید یک واکسن تهیه شده توسط پکن-بر اساس واحد و شاخص Nasdaq ذکر شده Sinovac تراریخته, Wu گفت.

واکسن دیگری در حال توسعه توسط ووهان موسسه از محصولات بیولوژیکی و ووهان موسسه ویروس شناسی تصویب شد روز یکشنبه او اضافه شده است.

چین در حال حاضر دارای سه حالت مختلف بالینی برای سه ممکن است coronavirus واکسن در آثار.

پکن مورد تایید دادگاه برای یک واکسن تهیه شده توسط ارتش-حمایت آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی و هنگ کنگ-ذکر شده بیوتکنولوژی شرکت CanSino زیستی در مارس 16.

که روز مبارزه با مواد مخدر آمریکا توسعه دهنده مدرن گفت: از آن آغاز شده بود انسان آزمایش واکسن خود را با ما در موسسه ملی بهداشت.

“واکسیناسیون افراد در اولین مرحله از آزمایش های بالینی و استخدام داوطلبان برای فاز دوم کارآزمایی های بالینی آغاز شد و در مارس 9,” وو گفت.

“این اولین بار در جهان رمان coronavirus واکسن به آغاز فاز دوم مطالعات بالینی.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید واکسن یا دارو برای COVID-19 بیماری است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده به نزدیک به دو میلیون نفر است.

چینی تیم نیز مسابقه به توسعه واکسن با استفاده از روش های دیگر از جمله با استفاده از حدت ویروس آنفلوانزا بردار یا تزریق خاص نوکلئیک اسید است.

چند تا از این پروژه ها در حال حاضر تحت تست حیوانی و کیفیت بازرسی وو گفت.

“واکسن با استفاده از ویژگی های فوق روش ها به شمار می رود ارائه شده برای آزمایش های بالینی در آوریل و مه” او اضافه شده است.

کارشناسان مطرح کرده اند امیدوار است که یک واکسن می تواند آماده در عرض 18 ماه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de