چین منصوب یازدهم است معاون سابق هنگ کنگ دفتر


پکن: چین روز پنجشنبه منصوب مقام ارشد شناخته شده برای یک تندرو سرکوب مسیحیان به سر اصلی آن سیاست گذاری برای هنگ کنگ پس از ماه از دموکراسی تظاهرات در نیمه مستقل شهرستان.

تجدید سازمان می آید پس از ماه از ناآرامی های سیاسی — به starkest چالش به پکن پس از این مستعمره سابق بریتانیا بود و بازگشت به قانون در سال 1997.

ارشد پکن رسمی Xia Baolong در حال حاضر دبیر کل کمیته ملی چین بالای سیاسی نهاد مشورتی بود ارتقا به مدیر هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر شورای دولتی.

سلف خود ژانگ Xiaoming شد تنزل مقام به معاون مسئول عملیات روزانه.

Xia, 67, بود, حزب کمونیست از شرق استان ژجیانگ برای مدت پنج سال از سال 2012.

در روی لئامت دادن خود را دارد و مقامات محلی متهم به تخریب کلیساها و از بین بردن عبور از خود بیرونی در یک کمپین است که گروه های حقوق بشر گفت: نهفته صدها نفر از parishes.

در زمان شیا شد در شارژ زیادی Sanjiang کلیسا در استان نیز تخریب زیر دولت ادعا می کند آن را غیر قانونی و ساختار.

چین رسما ملحد کمونیست مقامات با احتیاط از هر گونه سازماندهی حرکات خارج از کنترل خود از جمله آنهایی که مذهبی و تحلیلگران می گویند کنترل بیش از این گروه سخت تر تحت ریاست جمهوری شی جینپینگ.

Xia همچنین در خدمت به عنوان Xi معاون بین سال های 2003 و 2007 در حالی که در حال حاضر رئیس جمهور شد ژجیانگ حزب ،

“من فکر می کنم پینگ می خواستم برای پیدا کردن کسی که او می تواند اعتماد” گفت: Jean-Pierre Cabestan, یک استاد علوم سیاسی در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه.

پرسنل تغییرات با هدف افزایش هماهنگی بین پکن و هنگ کنگ Cabestan گفت: همچنین به حمایت های بیشتری به نرم افزار-ایجاد اردوگاه در هنگ کنگ شورای قانونگذاری.

“(Xi) خون تازه می خواهد مردم او می تواند اعتماد, که در حال رفتن به هنگ کنگ و نزدیک به چین,” او گفت:.

در هنگ کنگ میلیون ها نفر به خیابان آمده اند پس از ماه ژوئن سال گذشته در اصل در مخالفت با یک شرکت-رها پیشنهاد اجازه می دهد تا فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی چین است.

این جنبش پس از آن بدل به خواسته های بیشتر آزادی های دموکراتیک و پلیس پاسخگویی.

در روز های اخیر در هنگ کنگ رهبران مواجه شده اند انتقاد و همچنین بیش از کمبود ماسک و منابع پدید آمده است که در اداره خود از یک ویروس اپیدمی شروع از سرزمین اصلی است.

شورای دولتی اضافه شده است که لو Huining رئیس پکن دفتر رابط در هنگ کنگ فو Ziying که سر ماکائو دفتر ارتباطی نیز با توجه به نقش معاون مدیر در حالی که هنوز نگه داشتن خود را از موقعیت موجود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر