پکن: بندگی رهبری در روز دوشنبه اعتراف کرد “کاستی ها و مشکلات” در پاسخ به شیوع کروناویروس به رسانه های دولتی گفت: یک بیمارستان جدید ساخته شده در سرعت فوق العاده خطرناک شروع به دریافت بيماران در کانون بحران است.

پنجاه و هفت جدید مرگ شد, تایید کرد روز دوشنبه — تنها-بزرگترین افزایش روزانه از این ویروس شناسایی شد در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

مرگ و میر در چین بود در 361 بیش از 349 سرزمین اصلی مرگ و میر ناشی از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2002-03 که در نهایت به کشته شدن نزدیک به 800.

دولت در پکن با این وجود آمار در ایالات متحده برای جرقه “وحشت” خود را با پاسخ به کروناویروس از جمله ممنوعیت خارجی که به تازگی به چین بوده است.

این ویروس تا کنون به بیش از 20 کشور و چندین کشور دیگر برقرار کرده اند به همین سختی سفر قوانین.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است بحران جهانی بهداشت اورژانس و مرگ در خارج از چین تایید شد در فیلیپین در روز یکشنبه.

بندگی نخبگان دفتر سیاسی کمیته دائمی نامیده می شود برای بهبود به “اضطراری ملی مدیریت سیستم” پس از “ضعف و مشکلات در پاسخ به اپیدمی” با توجه به رسمی, Xinhua news agency.

“لازم است برای تقویت بازار نظارت قاطعانه با بان کی مون و به شدت سرکوب غیر قانونی حیات وحش, بازار و تجارت” به آن اضافه شده است.

دولت همچنین گفت: آن را “ضروری” مورد نیاز تجهیزات پزشکی و جراحی و ماسک و لباس محافظ و عینک ایمنی آن را به عنوان جنگ برای کنترل شیوع.

مقامات در ولایت است که خانه را به بیش از 300 میلیون نفر — از جمله گوانگدونگ countrys پرجمعیت ترین در جنوب چین — دستور داده اند که هر کس به پوشیدن ماسک ،

اما کارخانه قادر به تولید حدود 20 میلیون ماسک یک روز تنها عامل در 60-70 درصد از ظرفیت صنعت, سخنگوی وزارت تیان Yulong گفت که عرضه و تقاضا در “تنگ تعادل” به عنوان یک نتیجه از سال جدید قمری ،

تیان گفت: مقامات در نظر گرفتن مراحل را در ماسک از اروپا و ژاپن و ایالات متحده در حالی که وزارت امور خارجه گفت: کشورها از جمله کره جنوبی و ژاپن و قزاقستان و مجارستان بود اهدا لوازم پزشکی.

– بیمارستان باز برای کسب و کار –

اما یکی از 57 جدید مرگ و میر گزارش روز دوشنبه در ووهان و بقیه از اطراف هوبئی استان که بیشتر آن شده است تحت مستند برای تقریبا دو هفته است.

با 17,200 تایید عفونت های مرگ و مير جدید کروناویروس در حدود 2.1 درصد در مقایسه با 9.6 درصد برای سارس.

در ووهان که در آن ویروس اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد از حیوانات در یک بازار به انسان مقامات شده است مسابقه به ساخت دو بیمارستان برای درمان آلوده.

اول از کسانی که — 1000-تخت تسهیلات — “شروع به دریافت” بیماران شنبه به مردم گزارش روزانه فقط 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد اما هیچ اطلاعات ارائه شده در مورد چگونه بسیاری از.

دوم بیمارستان است که با توجه به باز بعد از این هفته.

– اقتصادی –

این ویروس است که مصرف فزاینده اقتصادی تلفات تعطیل کسب و کار مهار مسافرت های بین المللی و تأثیر خطوط تولید عمده مارک های جهانی است.

شانگهای بازار سهام سقوط تقریبا هشت درصد دوشنبه در اولین روز معاملاتی پس از تعطیلات به عنوان سرمایه گذاران بازی گرفتن تا با آخرین هفته جهانی عقب نشینی است.

اما در وال استریت سهام تقویت با میانگین صنعتی داو جونز به دست آوردن 0.5 درصد است.

در ووهان است که تغییر کرده است از شلوغ صنعتی hub به نزدیکی-شهر ارواح ساکنان شده در ترس از ابتلا به ویروس.

این شهرستان امکانات پزشکی غرق شده اند با ایسنا گزارش داد که 68 پزشکی تیم 8,300 کارکنان فرستاده شده بود به هوبئی.

– سفر محدودیت –

ظهور این ویروس را همزمان با سال جدید قمری هنگامی که صدها میلیون نفر سفر در سراسر کشور برای هويدا.

در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به جمعه گذشته تعطیلات تمدید شد سه روز به مقامات وقت بیشتری برای مقابله با بحران.

اما برخی از شهرهای بزرگ افغانستان از جمله شانگهای — تمدید دوباره آن و بسیاری از مدارس و دانشگاه ها باید با تاخیر شروع شرایط جدید.

جاده قطار و ترافیک هوایی شد تمام راه را به پایین در یکشنبه هنگامی که صدها میلیون نفر از مردم شده اند که انتظار می رود به بازگشت به شهرهای خود از کار حمل و نقل وزارت گفت.

بسیاری از شرکت ها ارائه شده کارکنان این گزینه برای کار از خانه و یا تاخیر, سفر و یا به سادگی باقی مانده بسته شده است.

– توقف گسترش –

بسیاری از کشورهای تخلیه صدها نفر از شهروندان خود را از چین — با برخی از آنها را مجبور به قرنطینه در بازگشت خود را — و بیشتر شرکت های هواپیمایی لغو خدمات به سرزمین اصلی است.

بندگی وزارت امور خارجه روز دوشنبه با انتقاد از ایالات متحده برای بودن در میان اولین برای تخلیه اتباع بدون ارائه “کمک قابل توجهی” به چین است.

ایالات متحده اقدامات باعث شده بود “وحشت”, گفت: سخنگوی Hua Chunying.

مغولستان و روسیه و نپال بسته اند زمین های خود را به مرزهای, در حالی که نیمه خودمختار هنگ کنگ روز دوشنبه اعلام کرد این بسته شد اما دو گذرگاه زمین.

همچنین در دوشنبه خطوط کروز انجمن بین المللی که نشان دهنده برخی از بزرگترین اپراتورهای گفت عروق را انکار شبانه روزی به مسافران و خدمه که به تازگی از سفر به چین است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو