Shayaan افسر ارائه شده است با یک honourary سپر پس از “هویت و بیان” جلسه در یک دانشگاه خصوصی در کراچی. اخبار/از طریق نویسنده

کراچی: Shayaan افسر جنسیت درمانگر گفت: مخاطبان خود را به چشمان خود را ببندید و “یک دقیقه فکر می کنم در مورد آنچه شما فکر می کنم باعث می شود شما شخصا از جنس شما هستند”.

این بخشی از ورزش افسر انجام شده در طول یک جلسه با عنوان “هویت و بیان” برای کمک به مردم در درک آنچه هویت شد. برگزار شد در یک دانشگاه خصوصی بیش از آخر هفته این رویداد با هدف درک جنسیتی و تسکین ترانس و غیر دودویی مردمی است.

درمانگر توصیه پدر و مادر و سرپرستان برای تشویق کودکان به کاوش احساس خود را از جنس. برای برخی از مردم آنها گفت: این فیلم اختصاص داده شده در هنگام تولد مطابقت ندارد چگونه آنها در مورد احساس خود جنس — و است که می تواند رخ دهد در سال های اولیه خود و یا بعد از آن در زندگی است.

در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان عضو در چه مدت باید پدر و مادر صبر کنید قبل از اجازه می دهد کودک خود را به انتقال آنها گفت: “وجود دارد بدون نیاز به صبر کنید. کودکان باید تشویق به کشف خود حس جنسیتی.”

افسر پس از آن انجام یک فعالیت به نام فراجنسیتی تجسم ورزش توسعه یافته توسط Ball State University ترانس SafeZone پروژه در سال 2012 و با تمرکز بر تجارب کسانی که باید انتقال — زن-به-مرد (FTM) و یا مرد به زن (MTF). آن را می پرسد مردم به تصور یک وضعیت که در آن آنها را از خواب بیدار برای پیدا کردن که خود بدن آناتومی بدن انسان را به ویژگی های جنس مخالف و سپس آنها را مجبور به رفتن را از طریق روز که در آن هر کس دیگری فقط اشاره به آنها را با توجه به چگونه آنها ظاهر می شود در بدن است.

Shayaan افسر گوش به سوال مخاطبان عضو در “هویت و بیان” جلسه در یک دانشگاه خصوصی در کراچی. اخبار/از طریق نویسنده

در تمرین تشریحی تغییر دائمی و یکی مجبور است به تصور کنید که به طور مداوم با آن زندگی می کنند.

“آنچه در آن است رفتن به می خواهم به زندگی می کنند زندگی در یک بدن است که شما می دانید که کاملا اشتباه است برای شما ؟ چگونه شما را از انرژی برای انجام این کار ؟ چه آن را به تغییر دهید و بدن خود را به یکی از شما می دانم که برای شما مناسب است ؟ این گزینه به نظر می رسد محدود و طاقت فرسا است.”

که تجربه آنها توضیح داده شده بود چه فراجنسیتی مردم رفتن را از طریق هر روز.

“فراجنسیتی است یک اصطلاح گسترده به دلیل وجود دارد بسیاری از راه های مختلف به تجربه جنسيت به عنوان بسیاری از راه های مختلف به مردم وجود دارد در واقع” آنها ذکر شده است. “جامعه و همچنین تمایل به فکر می کنم از جنسیت به عنوان یک انتخاب بین دو مرد یا زن.

“این رو دقت منعکس کننده همه تجربه چرا که برخی از مردم احساس نه مرد یا زن و یا احساس می کنم مثل یک ترکیبی از هر دو وجود داشته باشد و یا به طور کامل خارج از این دو است.”

درمانگر اشاره کرد که چگونه بسیاری از مردم هنوز بر این باور است که جنسيت مشخص شد آناتومی بدن و دستگاه تناسلی دیکته جنسیتی اختصاص داده که یکی متولد شده است. افرادی که مطابقت ندارد به خود اختصاص داده جنسیتی برچسب سپس خود را به عنوان AFAB یا AMAB اختصاص داده شده به زن در هنگام تولد و یا اختصاص نر در هنگام تولد — در هنگام صحبت کردن در مورد زندگی خود و هویت آنها گفت.

Shayaan افسر صحبت می کند در “هویت و بیان” جلسه در یک دانشگاه خصوصی در کراچی. اخبار/از طریق نویسنده

افسر همچنین تاکید کرد که چگونه آن مهم است به یاد داشته باشید که هویت هیچ ربطی به گرایش جنسی است که چرا افرادی که تغییر جنسیت می تواند با راست, گی, دوجنسي, فاقد خاصیت جنسی و…. در علاوه بر این به ترانس. به طور مشابه جنسیتی بیان — از جمله چیزهایی مانند یک فرد لباس, مدل مو, آرایش, رفتار, سرگرمی و راه تعامل با دیگران در میان دیگران — نیازی به مطابقت با هویت جنسیتی یا نه.

مردانگی و زنانگی رو شد هنجاری مفاهیم متفاوت از فردی به فرد بود که چرا آن را نمی خوب به ostracise مردم برای اینکه بی رنگ و یا hypermasculine. “شما می توانید ببینید که جنس بسیار پیچیده و منحصر به فرد و وجود دارد هیچ چیز مانند ‘normal’,” آنها اضافه شده است.

نسبت به پایان جلسه یک عضو مخاطبان خواسته افسر اگر آنها فکر افراد دو جنسیتی شد آسان تر برای پذیرش و درک به عنوان مخالف به ترانس مردم به دلیل تشریحی تفاوت. آنها در پاسخ گفت: آنها تصور این بود که کمتر آگاهی در جامعه در مورد افراد دو جنسیتی از ترانس مردم است.

“با این حال نرخ بالای پزشکی غیر ضروری جراحی دو جنسیتی کودکان نشان می دهد که وجود دارد internalised فشار به اختصاص یک باینری به دو جنسیتی کودکان بدون در نظر گرفتن خواسته های خود و یا هویت جنسیتی” درمانگر گفت.

بدون در نظر گرفتن “وجود دارد مقدار زیادی از تبعیض — و حتی خشونت شیوه در برابر هر دو”.

یک گرفتار مخاطبان گوش دادن به Shayaan افسر جنسیت درمانگر در “هویت و بیان” جلسه در یک دانشگاه خصوصی در کراچی. اخبار/از طریق نویسنده

مخاطبان بسیار کنجکاو بود و با شور و شوق پاسخ به آگاهی کارگاه. بعد در حالی که صحبت کردن به اخبار, افسر گفت: آنها خوشحال بودند در مورد جلسه.

“من گفت:” این فقط یک رویداد غم انگیز وقتی کسی شروع به زندگی به عنوان جنس آنها احساس آن را فوق العاده می تواند رهایی بخش مانند مصرف کردن یک دست کت و شلوار از زره’,” آنها اعلام کرد.

در پرسش از مخاطبان آنها گفت: کسی نپرسید در مورد چگونه به می دانم که اگر آنها و یا فرزند خود را trans که به آنها تأکید شد که در آن مهم است که به اشتباه بدن dysmorphia با جنس بیقراری و چنین است که تشخیص تنها می تواند ساخته شده توسط یک متخصص آموزش دیده روانپزشک.

Shayaan افسر واکنش نشان می دهد طی مصاحبه ای با Geo.tv در اینجا در کراچی. اخبار/از طریق نویسنده

“درک من این است که بدن dysmorphia عمیق اضطراب با یک ظاهر — که ممکن است باید با جنسيت — در حالی که جنس بیقراری قوی ناراحتی مرتبط با هویت جنسی متفاوت است که از جنس خود اختصاص داده در هنگام تولد” گفتند.

زمانی که مخاطبان دیگر عضو پرسید: اگر کسی می تواند احساس بسیار مردانه و زنانه در همان زمان افسر را به آنها نشان داد جنسیتی اسب شاخدار یک راهنمای مفید ایجاد شده توسط ترانس دانشجو منابع آموزشی.

جنسيت اسب شاخدار/ترانس, دانشجو, منابع آموزشی/Landyn پان & Anna Moore

“من گفتم بله و به او نشان داد جنسیتی اسب شاخدار” گفتند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im