حقوق کودک بدن به دنبال گزارش از Madhya Pradesh پلیس در مورد تجاوز به عنف مربوط به روزنامه صاحب

توسط PTI

دهلی نو: Apex حقوق کودک بدن NCPCR به دنبال یک گزارش مفصل از Madhya Pradesh پلیس در مورد اتهام تجاوز به عنف جزئی دختران توسط یک بوپال-بر اساس روزنامه مالک که بازداشت شده است از جامو و کشمیر.

متهم Pyare Miyan (68) بود که در اجرا پس از پنج دختر و یک زن شکایت از تجاوز جنسی علیه او دستگیر شد و در سرینگر در روز چهارشنبه.

Miyan رزرو شده است تحت حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) عمل می کنند و برنامه ریزی طبقات و برنامه ریزی قبایل (پیشگیری از جنایات) عمل می کنند, در میان دیگران.

جنایات عمل استناد به عنوان دو تن از دختران که متهم Miyan تجاوز به عنف متعلق به SC/ST جوامع است.

در نامه کمیسیون ملی حمایت از حقوق کودک عضو Yashwant جین در پنجشنبه خواسته Madhya Pradesh پلیس که آیا کودکان دیگر بودند که گزارش سوء استفاده متهم شده اند پیش بینی کرد.

این بوپال دولت در اوایل این هفته با خاک یکسان سالن ازدواج و یک آپارتمان به طور غیر قانونی ساخته شده توسط Miyan زمین های دولتی با توجه به مقامات.

جین پرسید: اگر پزشکی قانونی تحقیقات از ساختمان است که تخریب شده بود به پایان رسید و آیا اجازه از پلیس گرفته شد قبل از تخریب انجام شد.

این NCPCR به دنبال این جزئیات از MP پلیس در عرض 10 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>